İrem Sak Boynuzlandı! Instagram Pozları Olay Oldu

Disney'in 18 Ekim'de vizyona girecek filmi Malefiz: Kötülüğün Gücü için Londra'da olan İrem Sak, özel bir moda çekimine katıldı.
Takip et
İrem Sak Boynuzlandı! Instagram Pozları Olay Oldu
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Disney’in 18 Ekim’de vizyona girecek filmi Malefiz: Kötülüğün Gücü için Londra’da bir etkinlik düzenlendi. Dünyanın dört bir yanından davetlilerin katıldığı etkinliğe, Türkiye’den sadece oyuncu İrem Sak gitti. Sak, etkinlik kapsamında özel bir moda çekimi yaptı.

Ünlü oyuncu İrem Sak, bu hafta gösterime girecek olan Malefiz: Kötülüğün Gücü için, Disney’in davetlisi olarak Londra’ya gitti. Sak, etkinlik kapsamında özel bir moda çekimi gerçekleştirdi ve fotoğrafçı John Rowley’in objektifine pozlar verdi.

BOYNUZLARI ÇOK KONUŞULACAK

Çekim için filmdeki ana karakterlerden esinlenerek katılımcıların saç, makyaj ve kostümleri hazırlandı. İrem Sak ise Angelina Jolie’nin canlandırdığı karakter Malefiz’den ilham alan bir stil ile poz verdi. Filmin hazırlık aşamalarını deneyimleyen Sak, daha sonra ise filmin Avrupa galasına katıldı. İrem Sak filmi oyuncularla birlikte seyretme fırsatını da buldu.

İrem Sak Boynuzlandı! Instagram Pozları Olay Oldu İrem Sak Boynuzlandı! Instagram Pozları Olay Oldu İrem Sak Boynuzlandı! Instagram Pozları Olay Oldu

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.