İrem Helvacıoğlu, Bikinili Fotoğrafını Paylaştı

Büyük ilgi gören Sen Anlat Karadeniz dizisiyle şöhret basamaklarını tırmanan İrem Helvacıoğlu, sosyal medya hesabından bikinili fotoğrafını paylaştı.

İrem Helvacıoğlu, Bikinili Fotoğrafını Paylaştı
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Sen Anlat Karadeniz dizisiyle adını geniş kitlelere duyuran İrem Helvacıoğlu, şu sıralar sosyal medya hesabını en aktif kullanan ünlülerden biri olarak dikkat çekiyor. Sık sık sevgilisiyle fotoğrafını paylaşan güzel oyuncu, son olarak teknede çekilen bikinili fotoğrafını hayranlarının beğenisine sundu.

Dizide canlandırdığı Nefes karakteri ile büyük beğeni kazanan İrem Helvacıoğlu, sezon finalinin ardından dinlenmeye koyuldu. Sevgilisi ve yakın arkadaşlarıyla birlikte tatilin tadını çıkaran güzel oyuncu, sosyal medya hesabından paylaşım yapmayı da ihmal etmiyor. Son paylaşımlarından birinde teknede çekilen fotoğrafını paylaştı. 2.7 milyon takipçisi olan Helvacıoğlu’nun bikinili paylaşımı 200 binden fazla beğeni aldı. Bazı takipçileri de güzel oyuncuya aşırı zayıf olduğu için kilo alması tavsiyesinde bulundu.

SEVGİLİSİ İLE EVLİLİK YOLUNDA İLERLİYOR

Hayranları tarafından dizideki rol arkadaşı Ulaş Tuna Astepe ile yakıştırılsa da güzel oyuncunun gönlünde başka biri var. Uzun süredir aşk yaşadığı Eser Alp’le evlilik yolunda ilerleyen İrem Helvacıoğlu, hayranlarından gelen önerilere kulaklarını kapatmış durumda. Her fırsatta sevgilisi ile fotoğrafını paylaşarak dedikoduların önüne geçmeyi başaran Helvacıoğlu, “Şöhreti yakaladıktan sonra ayrılırlar” diyenleri de haksız çıkarttı.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.