İrem Derici’nin Sapığı Serbest Bırakıldı: Can Güvenliğim Yok!

İrem Derici’nin, kendisini mesajlarla taciz eden, hatta gece yarıları kapısının önüne gelen sapık hayranı serbest bırakıldı.

İrem Derici, kendisini mesajlarla taciz eden ve sürekli evinin önünde dolaşan takıntılı hayranının serbest bırakılmasına büyük tepki gösterdi. Öte yandan bir muhabirin İrem Derici’nin evinin önünde sapık hayranla röportaj yapması sosyal medyanın gündemine oturdu. Derici, muhabirin röportaj yaptığı görüntülere sosyal medya hesabından çok sert tepki gösterdi. Sanat dünyasından birçok ünlü isim de Derici’ye destek verdi.

İrem Derici’nin takıntılı hayranı, dün adli kontrol şartıyla serbest bırakıldı. İrem Derici’ye 50 metreden fazla yaklaşması yasaklanan takıntılı adam, serbest bırakılır bırakılmaz tekrar Derici’nin evinin önüne gitti. Bir muhabir ise İrem Derici’nin evinin önüne giderek sapık ile röportaj yaptı. Takıntılı adam verdiği röportajda, yakınlardaki bir otelde kaldığını söyledi.

“CAN GÜVENLİĞİM YOK”

İrem Derici, takıntılı hayranının serbest bırakılmasına ve evinin önünde kendisiyle röportaj yapılmasına çok sert tepki gösterdi. Derici, “Adam salınıyor, o da yetmiyor evimin önünde dolaşıyor. Bir muhabir de geliyor bu adamla röportaj yapıyor. Apartmanı çekip ana haber bülteninde yayınlamak haneye tecavüz değildir de nedir?” ifadelerini kullandı. Derici, sapığın serbest bırakılması ile ilgili olarak da, “Ben 1 haftadır korkular içerisindeyim. Can güvenliğim yok. Şu saatten sonra başıma bir şey gelirse sorumlusu bu adama çanak tutanlardır” diye konuştu.

İrem Derici’nin Sapığı Serbest Bırakıldı: Can Güvenliğim Yok!

İrem Derici’nin Sapığı Serbest Bırakıldı: Can Güvenliğim Yok!

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı