İrem Derici Sahnede Şarkı Söylerken Pantolonu Yırtıldı

Antalya’da sahne alan İrem Derici talihsiz bir kaza yaşadı. İrem şarkı söylerken bir anda pantolonu yırtıldı.

Güçlü kadın seslerden İrem Derici Antalya Kemer’de hayranlarını coşturdu. Club Aura’da sahne alan İrem bir de talihsiz kaza yaşadı. Şarkı söyleyen İrem’in bir anda pantolonu yırtıldı. Şarkısını yarıda kesen İrem hemen kulise koştu ve yırtılan pantolonunu çıkararak yeni bir kıyafet giydi.

“NE VARSA 90’LARIN SANATÇILARINDA VAR”

Gece 02.00’de sahneye çıkan ve 1 saat şarkı söyleyen İrem sıcak hava nedeniyle sürekli terlerken aldığı kilolarla da dikkat çekti. Geçtiğimiz aylarda çıkardığı Mest Of isimli albümü ile ilgili de konuşan İrem Derici şunları söyledi: Bu albüm için bütün sanatçılarla konuştum, ettim. Çoğu para istemedi, 5 kuruş bile. Sibel Alaş dedi ki ‘Arkadaşlar, 10 yıldır iki çocuk okutuyorum Diyarbakır’da, bir tek onlara minik bir ablalık yaparsan benden mutlusu olmaz’ dedi. O yüzden yine ne varsa 90’ların sanatçılarında var. Biz böyle yalan yanlış kekere mekere gidiyoruz.

“AŞORTMANIMLA DEVAM EDECEĞİM”

Pantolonunun yırtılmasıyla ilgili de konuşan İrem “İlk defa bir sahnede pantolonum yırtıldı. Pantolonum yırtıldı diyorum, manyaklar alkışlıyor. O yüzden beni yanlış anlamazsanız buraya gelirken giydiğim aşortmanımla devam edeceğim konsere” ifadelerini kullandı.

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı