İrem Derici Mankenliğe Soyundu!

Bir süre önce, aşırı kilo kaybından dolayı zor günler geçiren şarkıcı İrem Derici, bir defilede boy gösterdi.

Farklı tarzı ve beğenilen şarkılarıyla pop müziğine hızlı bir giriş yapan İrem Derici bu kez de mankenliğe soyundu. Sivri dili ve sempatik tavırlarıyla bilinen Derici bir süre önce aşırı kilo kaybı nedeniyle zor günler geçirmişti. Aşırı kilo kaybının ardından solunum yetmezliği nedeniyle uzun süre yoğun bakımda tedavi gören ünlü şarkıcı eski formuna kısa sürede kavuştu.

DERİCİ PODYUMU YIKTI GEÇTİ

Geçirdiği zor günlerin ardından eski sağlığına kavuşan ünlü şarkıcı soluğu podyumda aldı. Bir arkadaşının istediğini kırmayan Derici, beyaz gösterişli elbisesiyle boy gösterdi. Podyumda da kendine has tavırlarıyla dikkat çeken Derici uzun süre alkışlandı.

Podyum görüntüleri kısa sürede onlarca beğeni ve yorum alan Derici, bir haber sayfasının sahnedeki o anlarının paylaşmasının açıklamada bulundu. Derici, ‘Mankenlik yapmadım sadece yürüdüm’ dedi.

Ünlü şarkıcı ayrıca sahne sonrası İzmir’den dönerken talihsiz bir şekilde havalimanında valizini kaybetti. Derici sosyal medya hesabından görevlilerin umursamaz tavırlarına isyan etti.

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı