adplus-dvertising

İrem Derici, Cem Belevi için son noktayı koydu! “çeyrek popçu…”

İrem Derici, kendisini ikinci defa aldattığı iddia edilen Cem Belevi ile ilişkisini bitirdikten sonra sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda “Saltanat son buldu çeyrek popçu. Sefil yaşamının geri kalanında hayırlı konser dilenmeler” şeklinde konuştu. Dün akşam konser vereceği mekandan açıklama yapan Belevi ise ihanet iddiasını kesin bir dille yalanlayarak “Onu hala çok seviyorum” diye eski sevgilisine çağrı yaptı.
Takip et
İrem Derici, Cem Belevi için son noktayı koydu! “çeyrek popçu…”
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

İhanetini affederek barıştığı Cem Belevi tarafından ikinci defa aldatıldığı için ayrılan İrem Derici, sosyal medya hesabından eski sevgilisine ateş püskürdü. Belevi ise Derici’nin sözlerinin sonrasında dün akşam sahne alacağı mekanda gazetecileri sorularını cevapladı. İlişkisi hakkında ilk defa bu kadar net konuşan şarkıcı, ihanet iddiasına da yanıt verdi.

“BEN ADAM GİBİ SEVEN BİRİYİM”

Gazete Vip’e Derici ile biten ilişkisi hakkında konuşan genç şarkıcı, “Karşımda çok güzel bir meslektaşım ve çok güzel de bir yürek var. Artık onu ne fevrileştirdiyse ve ne öfkelendirdiyse bir şeyler paylaşmış. Ben de ne olduğunu bilmiyorum. Ben kendisini çok sevdim. Hepimiz inişli çıkışlı ilişkiler yaşıyoruz. Yürütemedik, olmadı. Ben aşk şarkıları yazan aşkını da dolu dolu yaşayan, hisleriyle de hareket eden bir adamım. Adam gibi de seven bir adamım. Kesinlikle da aldatma cümlelerini kabul etmiyorum” ifadelerini kullandı.

İrem Derici, Cem Belevi için son noktayı koydu! “çeyrek popçu…”

“İREM’İ ALDATMADIM, İÇİ RAHAT OLSUN”

Belevi, Derici’yi daha önce de aldattığı yönündeki iddia için de “Bu Şekilde bir şey olabilir mi? Bu Şekilde bir şey yok ve hiç bir zaman da olmadı, olamaz. Benim aşka bu şekilde bir bakış açım yok. Onu hala çok seviyorum ve saygı duyuyorum. Onun yüreğinden gelenle fevrice ağzından çıkan bir olmayabiliyor. O yüzden de ben söylediklerine takılmıyorum. Canı sağ olsun istediğini söyleyebilir. İçi rahat olsun benim de içim çok rahat” şeklinde konuştu.

İrem Derici, Cem Belevi için son noktayı koydu! “çeyrek popçu…”

İREM DERİCİ ALDATILDIĞINI İTİRAF ETMİŞTİ

Geçtiğimiz aylarda aşk yaşamaya başlayan İrem Derici ile Cem Belevi, kısa zaman sonra ilişkilerini noktalamıştı. İbo Show’un Yılbaşı Özel programına misafir olan Derici, özel yaşamıyla alakalı “3-4 ay önce çok fena aldatıldım. Yakalamadım, yakalattılar” derken Belevi de “Ben işimle, gücümle zaten ilgileniyorum. Bu Şekilde şeyleri konuşmayı sevmiyorum” ifadelerini kullanmıştı. Sonrasında Belevi, ayrılıklarının 96’ncı gününde Derici’ye, 96 gül göndermiş ve çift ilişkilerine devam etmişti.

İrem Derici, Cem Belevi için son noktayı koydu! “çeyrek popçu…”

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.