İrem Derici 40 Yaşına Kadar Evlenemezse Bir Çocuğu Evlat Edinecek

Ünlü şarkıcı İrem Derici geçtiğimiz akşam memleketi olan Sinop Boyabat için düzenlenen etkinlikte sahne aldı, evlilik ve çocuk açıklaması yaptı.

Başarılı sanatçı İrem Derici, geçtiğimiz akşam memleketi olan Sinop Boyabat için Bostancı Gösteri Merkezi’nde düzenlenen etkinliğe katıldı. Memleketinin insanı için açıklama yapan Derici, “Boyabat insanı benim gibidir, dillerinin kemiği yoktur ama iyi insanlardır.” dedi.


“HER SANATÇININ SON KULLANMA TARİHİ VAR”

Bu tip gecelerden ücret almadığını söyleyen ve her sanatçının son kullanma tarihini olduğunu belirterek, “Şimdiye kadar hep mesleğime yatırım yaptım. Ancak artık bir ev almanım vakti geldi. Çünkü her zaman bu ışık böyle parlamayacak.” ifadesini kullandı. Derici pişmanlığını da “Keşke daha önce gayrimenkul alsaydım.” diyerek dile getirdi.

“MERYEM ANA DEĞİLİM Kİ”

Annelik ile ilgili gelen bir soruya da cevap veren Derici, anne olmayı çok istediğini belirtti ve “Ama hayatımda kimse yok. Meryem Ana değilim ki, gökten karnıma yavru girsin. Eğer evlenirsem ve çocuğum olmazsa, sperm bankasına başvurmam.” dedi.

İrem Derici bunun yerine evlat edineceğini söyleyerek, “Hatta bu konuyu araştırmaya başladım bile. 40 yaşıma kadar sevdiğim adam ile nikahlanıp anne olamazsam evlat edineceğim.” ifadelerini kullandı.

'Cevap kağıdım sosyal mesafeyi korudu' diyen öğrenci herkesi güldürdü

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı