İran karantinasının ardından İlayda Akdoğan tatilde!

Netflix’te yayınlanan “Rise Of Empires: Ottoman” dizisinde rol alan İlayda Akdoğan, güzelliği ve oyunculuk performansıyla sosyal medyayı sallamayı başardı. Dizinin galasının ardından basketbolcu sevgilisi Roham Kabir’in yanına giden oyuncu İlayda Akdoğan karantina süresince İran’da mahsur kaldı. Koronavirüs salgını nedeniyle ülkelerin sınırlarını kapatması üzerine İlayda Akdoğan sevgilisi Roham Kabir ile birlikte 4 ay boyunca İran’da kaldı.

İran’da vaka sayılarının yüksek olması üzerine İlayda Akdoğan ve sevgilisi Roham Kabir ev karantinası yapmaya tercih etti. İlayda Akdoğan Youtube kanalında İran karantinasının detaylarını ve sevgilisinin ailesiyle olan yakın bağını anlatmayı seçti. Türkiye’nin yollarını sınırlı bir şekilde açmasından sonra İlayda Akdoğan ve sevgilisi ülkeye dönmek için yola çıktı. 20 saat süren aktarmanın ardından İlayda Akdoğan ülkesine ulaşmayı başarabildi.

Önce Deniz Sonra Kültür Tatili

İran karantinasının ardından İlayda Akdoğan tatilde!
İstanbul’a döndükten sonra ülkesinin tadını çıkartmak isteyen İlayda Akdoğan sevgilisi ile kendisine tatil rotası çizdi. İlk olarak Antalya’ya giden çift rafting yaparak eğlenceli zaman geçirdi. Keyifli anlarını sosyal medya hesabından paylaşan İlayda Akdoğan; “Çocukluğumdan bu yana ilk defa Antalya’ya geldim. Arkadaşlarımla Türkiye’ye döndükten sonra ilk tatil, Roham’la ilk Türkiye tatilimiz ve yazın açılışı derken müthiş bir 4 gün geçti. ilk defa rafting yaptım, bu fotoğraf anısı olsun, feeling blessed” notunu düştü. Deniz,kum ve güneş keyfinin ardından İlayda Akdoğan kültür gezine çıktı.

Kapadokya’da Aşk Tazelediler

İran karantinasının ardından İlayda Akdoğan tatilde!
İlayda Akdoğan ve basketbolcu sevgilisi Roham Kabir Antalya’dan sonra Kapadokya’ya gitti. Kültür gezisine çıkan çift geceliği 5500 TL olan Kapadokya’nın en ünlü otellerinden birinde kalıyor.
İran karantinasının ardından İlayda Akdoğan tatilde!
Doğal güzellikleri ile dikkatleri çeken otelden fotoğraflar paylaşan güzel oyuncu İlayda Akdoğan “Buradayım, şimdilik” notunu ekledi. Kusursuz fiziği ile beğeni toplayan İlayda Akdoğan’ın mayolu fotoğrafı binlerce yorum ve beğeni aldı.

Haber Etiketleri

Sungur videosu yayınlandı, teröristlerin korkulu rüyası olacak!

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı