adplus-dvertising

Iraklı şahsa iş yerinde yumruklu saldırı

Samsun’da acente sahibi Iraklı şahsın iş yerinde yumruklu saldırıya uğraması güvenlik kamerasına yansıdı. Devamlı tehdit ve saldırıya maruz kaldığını öne süren iş yeri sahibi şikayetçi oldu.
Takip et
Iraklı şahsa iş yerinde yumruklu saldırı
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Olay, Samsun’un Atakum ilçesi Yeni Mahalle’de yaşandı. Edinilen bilgiye göre, uçak bileti acentesi sahibi Irak uyruklu Wısam Saad Hammood Al Khafajı (44), Samsun’da aynı işi yapan Irak uyruklu bir kişinin sınır dışı edilmesinden kendisinin sorumlu tutulduğunu söyleyerek devamlı tehdit edildiğini belirtti.

Bu olay sonrası iş yerine gelen tanımadığı farklı farklı kişilerin 4 defa kendisine saldırdıklarını ileri süren Wısam Saad Hammood Al Khafajı, can güvenliğinin olmadığını söyleyerek polisten yardım istedi. Bir keresinde polise şikayete gittiğinde emniyet müdürlüğü yanında da darp ve tehdit edildiğini öne süren Iraklı şahıs, korku içinde yaşadıklarını kaydetti.

Iraklı şahsa iş yerinde yumruklu saldırı

Saldırı anı kamerada

Eşi ile beraber çalışan Wısam Saad Hammood Al Khafajı’ya iş yerinde yumruklu saldırı ise güvenlik kamerasınca kaydedildi. Yumruk darbesi neticesi yüzünden yaralanan Iraklı şahıs hastaneye kaldırılarak tedavi edildi.
Wısam Saad Hammood Al Khafajı’nın eşi 2 çocuk annesi Suha Aabdulsattar KhazaalAl Sammarraıe (36) ise çok korktuklarını belirtip yetkililerden yardım istedi.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.