iPhone telefona USB-C bağlantısı ekleyen kullanıcıya teklif yağıyor!

Apple’ın iPhone X modeline USB-C bağlantısı ekleyen ve böylece dünyanın ilk USB-C girişli iPhone’unu üreten kullanıcı, söz konusu iPhone’u açık artırma yoluyla satışa çıkardı. USB-C girişli iPhone’a dudak uçuklatan fiyatlar teklif ediliyor.
Takip et
iPhone telefona USB-C bağlantısı ekleyen kullanıcıya teklif yağıyor!
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Apple, iPhone’larda Lightning isimi verilen özel bir bağlantı noktası kullanıyor. Bir iPhone kullanıcısı ise geçtiğimiz günlerde Apple’ın yapmadığını yaptı ve iPhone X model akıllı telefonuna Lightning yerine USB-C girişi eklemeyi başardı. Ken Pillonel adlı kullanıcı, modifiye işlemini nasıl yaptığını açıklayan bir video da paylaştı. Videoya göre, dünyanın ilk USB-C girişli iPhone’u, hem iPhone’u şarj edebiliyor hem de veri aktarımı görevini yerine getirebiliyordu. Pillonel şuanda ise bu özel cihazı açık artırmaya çıkarmasıyla ses getirdi.

DÜNYANIN İLK USB-C GİRİŞLİ iPHONE’U SATIŞA SUNULDU

Dünyanın ilk USB-C girişli iPhone’u, açık artırma usulü satışların yapıldığı bir alışveriş sitesindeki yerini aldı. Cihaz için gelen teklifler ise dudak uçuklatan cinsten. Çünkü telefona gelen teklifler önce 90 bini doları, daha sonra 99 bin doları aştı. Halihazırda teklifler, 100 bin doları aşmış bulunuyor. Üstelik açık artırma 11 Kasım’da sona eriyor. Yani bu tarihe kadar telefonuna gelecek tekliflerin çok daha yüksek rakamlara ulaşması mümkün.

iPhone telefona USB-C bağlantısı ekleyen kullanıcıya teklif yağıyor!

“HER APPLE HAYRANI İÇİN GERÇEK BİR KOLEKSİYON PARÇASI”

Öte Yandan, modifiye edilmiş iPhone X’in yalnızca bir prototip olduğu konusunda da bir uyarı bulunuyor.

“Her Apple hayranı için gerçek bir koleksiyon parçası” olarak tanımlanan dünyanın ilk USB-C girişli iPhone’unu satın alan kişi, kutusunda herhangi bir aksesuar olmayan, 64 GB dahili depolama alanına sahip bir iPhone X’in sahibi olacak.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.