iPhone 11, Eylül Ayında Görücüye Çıkıyor

Merakla beklenen iPhone 11, Eylül ayında görücüye çıkacak. Bir çok Apple marka ürünün tanıtımının yapılacağı bu etkinlik, Steve Jobs adına yapılan tiyatro salonunda gerçekleştirilecek.

Apple, merakla beklenen iPhone 11 serisini  ve yeni bir çok Apple marka ürünü Eylül ayında tanıtmayı planlıyor. Klasik olduğu üzere Steve Jobs’ın ilk iPhone’u tanıttığı saatte tanıtımının yapılması beklenen iPhone 11’un üçüncü bir kamerayla destekleneceği ve kamera lenslerinin daha önceki iPhone XR serisinden farklı olacağı belirtiliyor. En belirgin özellik olarak odaklayıcı üçüncü bir kameranın telefonlarda mevcut olacağı üzerinde duruluyor.

Kesin olmamakla beraber edindiğimiz bilgiler çerçevesinde Apple’ın mağazasında şu an tasarımı ve içeriği tamamlanmış olan yeni seriye ait bilgilerin, araştırmalarımız ve gözlemlerimiz sonucu oluştuğunu belirtmek isteriz.

Yeni iPhone’ların 3 farklı şekilde sunulacağı ve bu 3 iPhone’un ekran özelliklerine göre farklı isimleri alacağı düşünülmekte. iPhone 11’lerin farklı renk seçenekleri barındıracağı ve siparişlerde renk faktörünün önemli olacağı düşünülüyor.

Steve Jobs tiyatrosunda tanıtımı yapılacak yeni ürünler dünya kamuoyu tarafından merakla beklenmekte.

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı