İpek Tanıryar Hamilelik Müjdesini Verdi

Kanal D ekranlarında yayınlanan ‘2. Sayfa’ adlı programa telefon ile bağlanan İpek Tanrıyar hamile olduğunun müjdesini verdi.

Kanal D ekranlarında yayınlanan ‘2. Sayfa’ adlı programın bugün yayınlanan bölümünde oyuncu İpek Tanrıyar telefon ile programa bağlanarak hamile olduğu müjdesini kamuoyuna duyurdu ve hayranlarını sevindirdi.

Telefonla programa bağlanan başarılı oyuncu, program sunucularına şok olduğunu belirtti ve “Nereden duydunuz ya?” dedi. Daha haberin yeni olduğunu söyleyen Tanrıyar, “Daha çok küçük, biraz zaman geçsin daha sonra paylaşalım dedik. 1.5 aylık hamileyim.” ifadelerine yer verdi.

İpek Tanıryar Hamilelik Müjdesini Verdi

Sunucular Müge ve Gülşen, Tanrıyar’ müjdeli haberi nasıl öğrendiğini sordu ve eşi Murat Evler’e haberi nasıl verdiğini sordu. Tanrıyar, geçtiğimiz hafta tiyatro oyunundan önce arkadaşları ile konuştuktan sonra eczaneye giderek test aldıklarını belirtti. Oyundan hemen önce bu haberi öğrenen oyuncu Tanrıyar, hocasının tatlı bir serzenişte bulunduğunu belirtse de herkesin sevindiğini söyledi. İpek Tanıryar Hamilelik Müjdesini Verdi

Aldığı haber sonrası hemen eve gittiğini söyleyen Tanrıyar, kapıyı çaldığını ve test çubuğunu gösterdiğini belirtti. Başarılı oyuncu eşinin çok şaşırdığını söylerken, sunucular İpek Tanrıyar’dan bu olayın videosunu istedi. Tanrıyar da videoyu programa göndermeyi kabul etti.

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı