Invincible 2. Sezon Ne Zaman Yayınlanacak? Invincible 2. ve 3. Sezon Onayını Birlikte Aldı

Amazon Prime Video’nun çizgi roman uyarlaması serisi yola devam ediyor. 2021 yılında yayınlanan Invincible ilk sezonunun ardından 2. ve 3.sezon onaylarını ardı ardına aldı. Peki Invincible 2. Sezon ne zaman yayınlanacak? Invincible hangi kanalda? Invincible 2 yayın tarihi, konusu, oyuncuları, karakterleri, IMDb Puanı haberimizde.
Takip et
Invincible 2. Sezon Ne Zaman Yayınlanacak? Invincible 2. ve 3. Sezon Onayını Birlikte Aldı
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

25 Mart 2021 itibari ile Amazon Prime Video tarafından yayınlanmaya başlayan yetişkin içeriği olan animasyon dizidir. İlk sezonu toplam 8 bölümden oluşan dizi, haftada bir bölüm olarak yayınlanıyor. Dizinin seslendirme kadrosunda Sandra Oh, Steven Yeun, J.K. Simmons, Zazie Beetz ve Grey Griffin gibi isimler yer alıyor. Aksiyon, Macera türünde yer alıyor. The Walking Dead’in yaratıcısı Robert Kirkman’ın illustratörler Cory Walker ve Ryan Ottley ile birlikte hayata geçirdiği aynı adlı çizgi roman serisinden ekrana uyarlanıyor. İlk sezonu 30 Nisan’da yayın tarihi tamamlandı. İlk sezonu izleyenlerin aklında soru ise Invincible 2. Sezon ne zaman yayınlanacak? sorusu oldu.

Amazon’un yeni popüler dizisi Invincible daha ilk sezonu bitmeden ikinci ve üçüncü sezon onayı aldı. Yapılan resmi açıklamalara göre Invincible önümüzdeki yıllarda yeni sezonlarıyla Amazon Prime Video’da serinin hayranlarıyla buluşmaya devam edecek.

IMDb‘de 29 bini aşkın kişi tarafından oylandı ve 8,9 gibi önemli bir puana sahip oldu.

Invincible konusu

The Walking Dead evreninin ünlü yaratıcısı Robert Kirkman’ın aynı adlı çizgi roman serisinden uyarlanan Invincible, babası dünyanın en güçlü süper kahramanı olan 17 yaşındaki Mark Greyson’un hikayesini anlatıyor. Orijinal çizgi roman serisi, içerdiği aşırı şiddet ve süper kahraman türüne getirdiği gerçekçi bakış açışıyla biliniyordu. Animasyon uyarlaması, çizgi romanların bu karakteristiğini aynen ekranlara yansıtmaya çalışacak.

O da artık babası gibi bir takım süper güçlere sahiptir. Mark Grayson, babası Nolan’ın gezegendeki en güçlü süper kahraman olması dışında normal bir gençtir. On yedinci doğum gününden kısa bir süre sonra Mark kendi güçlerini geliştirmeye başlar ve babasının vesayetine girer.

Invincible 2. Sezon Ne Zaman Yayınlanacak? Invincible 2. ve 3. Sezon Onayını Birlikte Aldı

Invincible seslendirenler ve karakterleri (Cast)

Dizinin seslendirme kadrosunda Sandra Oh, Steven Yeun, J.K. Simmons, Zazie Beetz ve Grey Griffin gibi isimler yer alıyor.

Sandra Oh – Debbie Grayson
Steven Yeun – Mark Grayson
J.K. Simmons – Nolan Grayson
Zazie Beetz – Amber Bennett
Grey Griffin – Monster Girl
Kevin Michael Richardson – Mauler Twins
Andrew Rannells – William Clockwell
Walton Goggins – Cecil Stedman
Gillian Jacobs – Eve
Jason Mantzoukas – Rex Splode
Chris Diamantopoulos – Donald Ferguson
Zachary Quinto – Robot

Amazon’un yeni süper kahraman dizisi Invincible 2. ve 3. sezon onayı aldı

Konuyla ilgili bazı açıklamalar yapan Invincible dizisinin yaratıcısı Robert Kirkman,”Invincible’a olan bağlılıkları ve verdikleri destekler için Amazon’a inanılmaz müteşekkirim. Invicible çizgi roman serisi, Cory (Walker) ve benim büyürken okuduğumuz ve sevdiğimiz türe adeta bir aşk mektubu niteliğindeydi. Karakterlerimizin animasyon dizisi üzerinden tekrar hayat bulması bizim için inanılmaz memnuniyet verici oldu. Bu hikayeyi en az iki yıl daha devam ettirecek olmaktan dolayı çok heyecanlıyız.” ifadelerini kullandı. Kirkman diziyle birlikte ayrıca orijinal çizgi roman serisinin de yazarıydı.

Geçtiğimiz Mart ayında başlayan Invincible dizisi +18 yaş sınırlaması ve süper kahraman türüne getirdiği farklı bakış açışıyla dikkat çekiyor. İlk sezonu sekiz bölümden oluşan dizinin her bir bölümü bir saat uzunluğunda. Dizi yarın (30 Nisan) yayınlanacak olan sekizinci bölümüyle birlikte sezon finali yapacak.

Invincible’ın ilk sezonu genel anlamıyla seyircilerin epey bir beğenisini kazanmayı başardı. Özellikle de aksiyonun yoğun olduğu bazı bölümler izleyenleri ciddi etkilemiş gibi görünüyor. Invincible’ın önümüzdeki yıllarda yayınlanacak olan yeni sezonları için şimdiden heyecanlı bekleyiş başlamış durumda.

The Walking Dead çizgi romanlarıyla da tanıdığımız Robert Kirkman’ın en popüler ikinci serisi olan Invincible 2003-2018 yılları arasında tam 15 yıl devam etmişti.

Invincible 2. Sezon Ne Zaman Yayınlanacak? Invincible 2. ve 3. Sezon Onayını Birlikte Aldı

Invincible 2. Sezon ne zaman yayınlanacak?

Amazon’un yeni süper kahraman dizisi Invincible 2. ve 3. sezon onayı aldı Amazon, şu anda ilk sezonu yayınlanmakta olan yeni popüler dizisi Invincible’a ikinci ve üçüncü sezon onayı verdi.

Dizinin 2.sezonu yayıncısı Amazon Prime video tarafından 2022 yılında döneceği açıklandı.

Invincible hangi kanalda yayınlanıyor?

Invincible 2021 yılında Prime Video platformunda seyircilerle buluşacak. Prime Video şu anda ülkemizde Amazon Prime aboneliğinin bir parçası olarak hizmet veriyor. Prime aboneliğinin fiyatı ise aylık sadece 7,90 TL.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.