İntihar Girişimini Film İzler Gibi İzlediler

Yaşadığı ailevi sıkıntılar nedeniyle 5 katlı otoparkın çatısına çıkarak intihar girişiminde bulunan vatandaşı, çevrede toplanan kalabalık film izler gibi izledi.

Bolu’da yaşanan intihar girişiminde son dönemlerde görmeye alışık olduğumuz manzaralardan biri daha yaşandı. Yaşadığı aile sıkıntılar nedeniyle bunalıma giren ve  5 katlı otoparkın çatısına çıkarak intihar girişiminde bulunan vatandaşı, çevrede toplanan kalabalık film izler gibi izledi.


GÖRENLER TELEFONA SARILDI

İddiaya göre Engin Ö., bir süredir birlikte yaşadığı yeğeni R.E.’nin (20) kendi arkadaşı olan İbrahim C. ile sevgili olup evden ayrılmasına kızıp 5 katlı otoparkın yaklaşık 25 metre yükseklikteki çatısına çıktı. Engin Ö.’yü görenler durumu polis, 112 Acil ve itfaiye ekiplerine haber verdi. Olay yerine gelen itfaiye ekipleri, otoparkın altına hava yastığı açtı.

POLİSLER SAATLERCE UĞRAŞTI

Polis ekipleri ise, Engin Ö.’yü ikna edebilmek için otoparkın çatısında saatlerce uğraştı. Polisin tüm çabasına rağmen yeğeni gelmeden inmeyeceğini söyleyen Engin Ö., yaklaşık 2 buçuk saat sonra güçlükle ikna edilerek çatıdan indirildi. Engin Ö., ifadesi alınmak üzere polis merkezine götürüldü.

FİLM İZLER GİBİ İZLEDİLER

Öte yandan kentin işlek noktalarından biri olan Demokrasi Meydanı’nda yüzlerce kişi saatlerce intihar girişimini izledi. Birçok vatandaş video ve fotoğraf çekti. Bazıları da sosyal medya hesaplarından canlı yayın yaptı. Polis vatandaşları uzaklaştırmak için çaba harcadı.


Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı