İntihar Etmek İsterken Lince Maruz Kalıyordu

İntihar etmek istediği esnada Ay-Yıldızlı bayrağımızın üzerine basan vatandaş, çevredekilerin tepkisini çekti. Kısa sürede olay yerine gelen ekipler, olayın daha fazla büyümesini önledi.

Denizli’de böylesi ancak filmlerde olur dedirten bir olay yaşandı. Polisler tarafından ehliyetine el konulan vatandaş, sinirlenerek hastane binasının 6’ncı katına çıkarak intihar girişiminde bulundu. Camdan sarktığı esnada 15 Temmuz sebebiyle asılan bayrağa basan vatandaş, çevredekilerin tepkisini çekince olanlar oldu.


15 Temmuz münasebetiyle hastane camına asılan dev bayrak, krize neden oldu. Ehliyetine el konulduğu için öfkeden deliye dönen vatandaş, intihar etmek için bayrağın asıldığı hastane camından kendini boşluğa bırakmak istedi. Bu esnada çevredeki vatandaşlar, intihar etmek isteyen kişiye bayrağa bastığı için tepki göstermeye başladı. Olay kısa sürede büyüdü ve hastanenin önünde bir anda onlar kişi toplandı. Hastane personeli de yetkilileri arayarak durumu bildirdi.

POLİS, İKNA ÇALIŞMALARINA BAŞLADI

İhbar üzerine olay yerine gelen ekipler, öfkeli kalabalığı sakinleştirdikten sonra intihar girişiminde bulunan kişiyi ikna etmeye çalıştı. İkna çalışmaları sırasında hastane önüne toplanan kalabalık, yaşananları film izler gibi izledi. Polisin yaklaşık 40 dakika süren ikna çabaları sonuç verdi ve intihar girişiminde bulunan vatandaş çıktığı yerden aşağı indi. Olay sonrası 15 Temmuz şehitlerini anma etkinliği kaldığı yerden devam etti.

Elon Musk'tan yüzen araba

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı