İnternette Tanıştılar, 21 Gündür Kayıplar

Sosyal medyada tanışan iki genç günlerdir kayıp. Zonguldak’ta yaşayan Mutlu Kıyar, İzmir’de yaşayan Y.G. isimli genç kadınla tanışmak için İzmir’e gitti. Ailesine, ”Onunla evlenmek istiyorum.” diyerek evden ayrılan gençten 23 gündür haber alınamıyor.

Sosyal medya platformunda tanışan Y.G. isimli kadın ile Mutlu Kıyar’dan 21 gündür haber alınamıyor. Ailesine Y.G. ile evlenmek istediğini ve onunla yüz yüze tanışmak için İzmir’e gitmek istediğini söyleyen Mutlu Kıyar’dan evden ayrılalı 21 gün olmasına rağmen hiçbir haber alınamadı. Tedirginliği artan aile, polis ve jandarma kuvvetlerine oğullarının bulunması için başvurdu.

BABA BEN İZMİR’DEYİM

Evden ayrıldıktan sonra İzmir’e giden genç, babasını arayarak, ”Baba ben İzmir’deyim, beni merak etmeyin dedi.” bunun üzerine birkaç gün aramasa da, aile oğullarının güvenli bir ortamda olduğu düşüncesiyle rahat etti. Fakat ilerleyen günlerde yapılan hiçbir aramada Mutlu Kıyar’ın telefonunun açık olmaması aileyi şüpheye düşürdü.

İKİSİNDEN DE HABER ALINAMIYOR

Baba Mustafa Kıyar, Oğlu Mutlu Kıyar ve tanışmaya gittiği Y.G.’nin telefonlarının kapalı olduğunu ve artık çocuklarının hayatından endişe duymaya başladıklarını ifade etti. Baba Kıyar, güvenlik güçlerinden oğlunun bulunması için yardım istedi.

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı