adplus-dvertising

İnstagram’da storyler gözükmüyor! İnstagram storyler nerede?

İnstagram’da akşam saatlerinde sorun yaşayan kullanıcılar İnstagram hikayeler kayboldu! İnstagram storyler nerede? İnstagram’da storyler gözükmüyor! araştırmaları yapmakta. İnstagram hikayeler kayboldu peki neden? İnstagram hikaye kısmı neden boş?
Takip et
İnstagram’da storyler gözükmüyor! İnstagram storyler nerede?
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

İnstagram hikayeler kayboldu! İnstagram‘da akşam saatlerinde sorun yaşayan kullanıcılar İnstagram hikayeler kayboldu! İnstagram storyler nerede? İnstagram’da storyler gözükmüyor! araştırmaları yapmakta. İnstagram hikayeler kayboldu peki neden? İşte detaylar…

İNSTAGRAM HİKAYELER KAYBOLDU!

İnstagram için son 24 saatte bildirilen kesintilere göre son 1 saattir çok sayıda kesintinin rapor edildiği gözükmekte ve aynı kesintilerin gün içinde de düşük seviyelerde yaşandığı görülmektedir. İnstagram’da hikayelerin olmama sebebi de bu kesintilerden olduğu düşünülmektedir.

İnstagram’da storyler gözükmüyor! İnstagram storyler nerede?

En çok bildirilen sorunlar

  • 55% Gönderme
  • 27% Uygulama
  • 18% Yükleme

İNSTAGRAM HİKAYELER NEREDE GÖRÜNÜR?

Hikayenizde paylaştığınız fotoğraf ve videolar şuralarda görünür:

Profilinizde: Profil resminizin etrafında renkli bir halka görünür ve insanlar buna dokunarak hikayenizi görebilir. Hikayenizdeki fotoğraflar ve videolar, profilinizdeki fotoğrafların ve videoların arasında görünmez.

Akışın üst tarafında: Profil resminiz takipçilerinizin Akışlarının üst tarafında sıra halinde görünür ve takipçileriniz buna dokunarak hikayenizi görebilir.

Akışta, paylaştığınız gönderilerin yanında: Bir gönderi paylaştığınızda, Akıştaki profil resminizin etrafında renkli bir halka görünür. İnsanlar buraya dokunarak hikayenizi görebilir.

Direct gelen kutusunda: Direct gelen kutusunda ve yazışmalarda, profil resminizin etrafında renkli bir halka görünür ve insanlar buna dokunarak hikayenizi görebilir.

Hesabınız herkese açık olarak ayarlandıysa hikayeniz şu yerlerde de görünebilir:

  • Ara ve Keşfet’te.
  • Hikayenize önemli bir an veya etkinlikle (ör. yılbaşı, seçim) bağlantılı bir çıkartma eklediyseniz ortak hikayelerde.
Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.