Instagram’da kızı Roza’ya yasakladı ama Coşkun Sabah’ın takip ettiği hesaplar olay!

Coşkun Sabah, kızı Roza Sabah’ın bikinili fotoğrafları nedeniyle Instagram hesabını kapattırdığını açıkladı fakat Sabah’ın kendi takip ettiği sayfaları görenler şaşkınlığını gizleyemedi.

Koronavirüs salgınının ilk dönemlerinde yaptığı açıklamalarla gündemi uzun süre meşgul eden Coşkun Sabah, bu kez kızı Roza Sabah’ın Instagram paylaşımları nedeniyle konuşuldu. ”Parası olmayan beni anlayamaz, geçinemiyorum” açıklamasıyla olay olan Sabah, şimdilerde kızı Roza’nın Instagram hesabında paylaştığı bikinili pozlarına dair sözleriyle konuşuluyor.

Üniversite öğrencisi Roza Sabah,geçtiğimiz günlerde bikinili pozları ile haber olmuştu. Coşkun Sabah bu fotoğraflarla ilgili dün verdiği röportajda şunları söyledi:

“Üniversite öğrencisi bir kızın mayolu fotoğrafıInstagram’da olmaz. Kapattırdık Instagram’ını. Küstüm ona, 10 gün hiç konuşmadım, o da çok üzüldü.”

Kızının Instagram hesabını kapattıran Coşkun Sabah’ın takip ettiği hesapları inceleyen sosyal medya kullanıcıları Sabah’ın pek çok sayıda genç kadını takip ettiğini gördü.

Hürriyet’in yaptığı bir röportajda ise kızının hesabını kapattırması üzerine aldığı eleştiriler hakkında konuşan Coşkun Sabah, şunları söyledi:

”Gayet normal bir babalık görüşü yaptım. Onu da saptırmışlar. Ben üniversite okuyan bir kız babası olarak kızımın mayolu fotoğrafını Instagram sayfasında herkese açık şekilde koymasını istemiyorum. Bundan doğal ne olabilir?”

”Ben umursamıyorum bile. Sizin ne haddinize benim babalığımı sorgulayacaksınız, ben sizin babalığınızı, adamlığınızı sorguluyor muyum? Benim hayat görüşümü, benim felsefemi eleştirebilir misiniz?”

”Normal Türk örf ve âdetlerine uygun bir Türk babasıyım. Ben Türkiye’deki şartlara göre babalık yapıyorum. Türkiye’yi de çok iyi tanıyorum. Diyarbakırlıyım, onun için ben ne yaptığımı çok iyi biliyorum.”

Sanatçı, ”Kızınızın sizinle 10 gündür konuşmadığı haberleri doğru mu?” sorusuna ”Ben ona gönül koydum. Kızım yaptığı hatayı biliyor. Kızımın bana bir kızgınlığı yok” diye yanıtladı.

Kızına sosyal medyada bikinili fotoğraflar paylaşmasını yasaklayıp kendisinin birçok kadını takip etmesi ise sosyal medya kullanıcılarının eleştirilerine maruz kalmasını sağladı ve Sabah’a birçok yorum geldi.

İşte Coşkun Sabah’ın takip ettiği sayfaları görenlerin bazı yorumları…

Öte yandanCoşkun Sabah’ın Ceyda Okay ile evliliğinden olan Roza Sabah, 1999 yılının nisan ayında dünyaya gelmiştir. İngiltere’de öğrenimini devam ettiren Roza Sabah, Coşkun Sabah’ın annesinin adını taşıyor.

Haber Etiketleri

Elon Musk'tan yüzen araba

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu
Kapalı