Instagram’da artık uzun hikayeler yayınlanabilecek!

Popüler fotoğraf ve video paylaşım uygulaması Instagram’da daha uzun hikaye paylaşmak isteyenleri sevindiren bir haber geldi. Buna göre Instagram, hikayeler bölümünde mühim bir değişikliğe gidiyor. Firma, uzun hikayeler özelliği için çalışıyor.
Takip et
Instagram’da artık uzun hikayeler yayınlanabilecek!
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Instagram hikayelerde daha uzun video paylaşmak isteyen birçok kullanıcı mevcut. Çünkü bildiğiniz gibi Instagram, hikayelerde 30 saniyeye kadar olan videoları destekliyor. 30 saniyeden daha uzun bir video paylaşmaya çalıştığınızda uygulama bu videoyu bölerek paylaşıyor. Fakat ortaya çıkan bilgilere göre Instagram hikayelerde daha uzun video paylaşma konusunda mühim bir adım atıyor.

INSTAGRAM’IN UZUN HİKAYELER ÖZELLİĞİ TESTTE

Alessandro Paluzzi’nin paylaşımına göre Instagram, uzun hikayeler özelliği üstünde çalışıyor. Böylece Instagram’ın hikayeler bölümünde 60 saniyeye kadar olan videolar artık bölünmeden paylaşılacak. Paluzzi, Instagram hikayelerde daha uzun video paylaşmaya imkan sağlayacak özellik için bir ekran görüntüsü de elde etmiş vaziyette.

“EN BÜYÜK DEĞİŞİKLİKLERDEN BİRİ”

Uzun hikayeler özelliği oldukça enteresan görünüyor. Aynı zamanda bu özellik, daha şimdiden Instagram hikayelerdeki en büyük değişikliklerden biri olarak kabul ediliyor.

Fakat özelliğin resmi bir çıkış tarihi yok.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.