adplus-dvertising

Instagram’da 10 Milyon Takipçili Hadise Hakkında Şok İddia

Instagram'daki takipçi sayısı 10 milyona ulaşan Hadise hakkında flash bir iddia ortaya atıldı. Hadise'nin takipçi satın aldığı iddiası gündeme bomba gibi düştü.
Takip et
Instagram’da 10 Milyon Takipçili Hadise Hakkında Şok İddia
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Şarkıcı Hadise hakkında flash bir iddia ortaya atıldı. Geçtiğimiz günlerde Demet Akalın ile tartışan ve Instagram takipçi sayısını kullanarak Demet Akalın’a göndermede bulunan Hadise’nin, takipçi satın aldığı iddia edildi. Medya uzmanlarının ortaya attığı iddianın ise birçok sebebi bulunuyor.

Instagram’da 10 Milyon Takipçili Hadise Hakkında Şok İddia

HADİSE, INSTAGRAM’DA TAKİPÇİ Mİ ASTIN ALDI?

Bir konserinde Demet Akalın’a söylediği düşünülen “Senin 10 milyon takipçin yok ki. Beni çıldırtmak mı istiyorsun?” diyerek, kendi takipçi sayısının 10 milyona ulaştığını belirten Hadise hakkında medya uzmanları bir iddia ortaya attı. Paylaşımlarının altındaki yorum yapma seçeneğini kaldıran Hadise’nin bu takipçi sayısına, bu şekilde ulaşmasının imkansız olduğunu söyleyen medya uzmanları, Hadise’nin Instagram’da takipçi satın aldığını iddia etti.

Medya uzmanlarının bir diğer takipçi teorisi ise, Hadise’den çok daha popüler isimlerin takipçi sayısının 5 milyonu bile bulamamış olması. Bu teoriye göre de Hadise’den daha popüler isimlerin, etkileşime açık olmalarına rağmen takipçi sayılarının bir anda yükselemediği ve bunun Hadise için neden tam tersi bir durum olarak gerçekleştiği sorusu yatıyor.

Hadise’den bu iddialara henüz bir yanıt gelmiş değil.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.