adplus-dvertising

Instagram Fenomeni Kendini Rezil Etti

Instagram'da 1.1 milyon takipçisi olan ve Betizmmm lakabını kullanan Betül Demirkaya, Ukyrayna'dan yaptığı paylaşımıyla büyük tepki topladı. Durduk yere bağırarak insanlara rahatsızlık veren Demirkaya, Instagram hesabını gizlemek zorunda kaldı.
Takip et
Instagram Fenomeni Kendini Rezil Etti
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Instagram fenomeni Betül Demirkaya, son paylaşımlarıyla takipçilerinin büyük tepkisini topladı. 1.1 milyon takipçisi olan Demirkaya, Ukrayna’da tatilde olduğu sırada durduk yere insanların yanında bağırarak ve onları rahatsız ederk Instagram hikayeleri çekmeye başladı.

POPÜLARİTESİNİ KORUMAK İÇİN İNSANLARI RAHATSIZ ETTİ

Takipçileri tarafından yoğun şekilde eleştirilen ve kullanıcı adı Betizmmm olan Demirkaya, kısa için de büyük tepkiyle karşılaştı. Twitter’da da ilk sıraya yükselen ve hakkında çok sayıda eleştiri tweeti paylaşılan genç fenomen, Instagram hesabını gizlemek zorunda kaldı.

Takipçileri tarafından ”Ukrayna hükümetinin yerinde olsam sizi sınır dışı ederdim”, ”Çocuk takipçileriniz mi sizi bu denli şımartıyor”, ”Ülkemizin sizin gibi insanlara ihtiyacı yok” tarzında tweetlerle eleştirilen Demirkaya, eleştirilere cevap vermedi.

Sokak müzisyenlerinin yanına giderek onları da rahatsız eden genç fenomen, ”Nikahına beni çağır sevgilim” adlı şarkıyı söyleyerek müzisyenlerle dalga geçmeye çalıştı.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.