İnsanlar Mars’ı terk etmezse uzaylılar dünyaya saldıracak

Uzaylılarla alakalı araştırma gerçekleştiren Profesör Ricciardi’den tüyleri diken diken eden açıklamalar geldi. Ricciardi hazırladığı raporda insanlığın derhal Mars’tan ayrılması gerektiğini aksi takdirde uzaylıların Dünya’ya saldırı gerçekleştireceğini öne sürdü. Meşhur profesör öte yandan Mars’ta görev yapan uzay araçlarının Dünya’ya yönelik yabancı madde istilası tehdidi de arttırdığını anlattı.
Takip et
İnsanlar Mars’ı terk etmezse uzaylılar dünyaya saldıracak
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

İnsanlık, Mars‘ta hayata çok yaklaştı. NASA ve Elon Musk da bu konuda çalışmalarını hızlandırdı. Son olarak Mars’a gönderilen Perverance (Azim) adlı uzay aracı, Mars’la alakalı çok mühim ipuçlarını Dünya’ya gönderdi. Fakat konuyla ilgilenen bilim insanı Profesör Anthony Ricciardi tarafından yapılan çalışma, herkesi ürküttü.

“MARS’TAN ÇEKİLMEMİZ GEREKİYOR”

Profesör Ricciardi, konuyla alakalı bir rapor hazırladı ve bu raporun ayrıntılarını paylaştı. İnsanlığın Mars’tan çekilmesi gerektiği ifadeleri yer verilen raporda, “Uzaylıların saldırı olasılığı daha önce hiç olmadığı kadar arttı. Ve bu vaziyetin da tamamen insanların Mars’taki çalışmalarıyla alakası var. Bu çalışmalar durdurulmazsa saldırı riski artacak” biçiminde sözlere yer verildi.

“BAKTERİLER DE DÜNYAYA ULAŞABİLİR”

Ricciardi öte yandan Mars’taki uzay araçlarına yapışan bakteriler ve tehlikeli maddelerin Dünya’ya taşınabileceğini ve bu vaziyetin dünyadaki hayat için tehlike yaratacağını ifade etti. Ricciardi, uzaydan gelen canlıların dünyada hayatta kalabilme risklerinin göz önünde bulundurulması gerektiğini anlattı.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.