İnsani tepkiler veren robot, Tamer Karadağlı’ya benzetildi!

İnsani duyguları taklit etmeye çalışan insansı robotun videosunun yayınlanması üzerine bir sosyal medya kullanıcısı robotu Tamer Karadağlı'nın ödül töreninde Nihal Yalçın'a gösterdiği tavırlara benzetti. Bu paylaşımlar yapılırken Leman Sam'ın Araplarla ilgili paylaşımınınıardından Tamer Karadağlı'njn milliyetçilik sözleri akıllara geldi ve Karadağlı TT oldu.
Takip et
İnsani tepkiler veren robot, Tamer Karadağlı’ya benzetildi!
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Tamer Karadağlı’ya ödül törenindeki tavırları yine gündeme geldi!

Tamer Karadağlı, Antalya Altın Portakal Film Festivali’nde Nihal Yalçın’ın konuşması sırasında ödülünü uzattığı için tepki toplamıştı.

Nihal Yalçın konuştuğu sırada arkada bekleyen Tamer Karadağlı’nın tavırları günlerce konuşulmuştu. Bazı kişiler hak verirken bazıları ise eleştirmişti.

İnsani duyguları taklit etmeye çalışan insansı robotun görüntülerinin paylaşılmasının ardından robot Tamer Karadağlı’ya benzetildi ve sosyal medyada sıkça paylaşıldı.

Tam bu paylaşımlar yapılırken Leman Sam’ın Araplar için yaptığı paylaşıma, Tame4r Karadağlı’nın Ben Türk Milliyetçisiyim sözleri akıllara gelince Tamer Karadağlı birden bide Twitter’da TT oldu!

İnsani tepkiler veren robot, Tamer Karadağlı’ya benzetildi! İnsani tepkiler veren robot, Tamer Karadağlı’ya benzetildi! İnsani tepkiler veren robot, Tamer Karadağlı’ya benzetildi! İnsani tepkiler veren robot, Tamer Karadağlı’ya benzetildi! İnsani tepkiler veren robot, Tamer Karadağlı’ya benzetildi! İnsani tepkiler veren robot, Tamer Karadağlı’ya benzetildi!

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.