adplus-dvertising

İnşaatları soyan şahsı mont ve ayakkabısının rengi ele verdi

Afyonkarahisar’ın Emirdağ ilçesinde inşaatları soyan şahıs polisin saatler süren güvenlik kameralarını araştırmasının sonrasında giyindiği mont ve ayakkabısının renginden belirlenerek yakalandı.
Takip et
İnşaatları soyan şahsı mont ve ayakkabısının rengi ele verdi
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 1

Edinilen bilgilere göre, Emirdağ ilçesi Yenidoğan mahallesindeki bir inşaattan spiral, kaynak makinesi, delici matkap, lokma anahtarı takımı, çekiç, balyoz, akü ve takviye kablosunun çalındığı ihbarı geldi. Aynı gün Karşıyaka mahallesindeki yapımı devam etmekte olan inşaattan ise alçıpen matkabı, delici matkap, lazer, spiral ve çekiç, keser, makas gibi küçük el aletlerinin çalındığı bilgisini alan Emirdağ İlçe Emniyet Müdürlüğüne bağlı ekipler harekete geçti. Bölgedeki güvenlik kameralarını araştırmaya alan ekipler olayı gerçekleştiren kişinin giyindiği mont ile ayakkabısının renginden her iki olayı da gerçekleştiren kişinin aynı şahıs olduğunu tespit etti. Daha sonra şahsın kimliğini tespit eden ekipler düzenledikleri operasyon yabancı uyruklu S.E., adlı şahsı yakalayarak gözaltına aldı.

İnşaatları soyan şahsı mont ve ayakkabısının rengi ele verdi

Gözaltına alınan şahsın evinde arama yapan polis çalınan malzemelerin bir kısmı bulmuş fakat öbür malzemelerin satıldığını belirledi. Şahsın pasaportu incelendiğinde ülkeye vize ile giriş yaptığı fakat vize ihlali nedeniyle kaçak vaziyetinde olduğu, hakkında yürütülen adli işlemlerin neticesinde sınır dışı işlemleri için Göç İdaresi Geri Gönderme Merkezine teslim edildi.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (1)
Rıza
22 Nisan 2022, 10:37 tarihinde yazildi

Hırsızı ceza çektirdikten sonra sınır dışı etmeleri gerekiyor. Bu ne saçma uygulama

  • Cevapla
  • 0