İngiltere’de sapık UBER sürücüsü aracına yolcu alıp mastürbasyon yaptı!

İngiltere’de UBER’e binen bir kadın, trafikte durdukları esnada araç sürücüsünün mastürbasyon yaptığını öne sürdü. Kadının şikayetiyle harekete geçen polis ekipleri, olayın aslını araştırıyor. UBER’den de olaya ilişkin çok net kınama geldi.
Takip et
İngiltere’de sapık UBER sürücüsü aracına yolcu alıp mastürbasyon yaptı!
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

İngiltere‘nin Manchester şehrinde yaşayan ve ismi açıklanmayan bir kadın, geçtiğimiz gün akşam saatlerinde UBER’e bindi. Kadın ve araç sürücüsü ilerlediği esnada trafik sıkıştı ve durma noktasına geldi. Kadının iddiasına göre ön taraftan bir sürtünme sesi geldi ve araç sürücüsü kendisini tatmin etmeye başladı.

POLİSLER KADINA İNANMADI

Şoföre “Mastürbasyon mu yapıyorsun” diyerek soran kadın, yanıt alamayınca hızla araçtan indi ve en yakın polisin yanına gitti. Fakat polisler, kadın olayı ilk anlattığında şüpheyle yaklaştı ve kadının anlattıklarına inanmadı. Daha sonra kadının yaşananlarda ısrar etmesi üstüne kadını polis otomobiline alan ekipler, yaşanılanları dinledi.

“OTOMOBIL SALLANDI VE SÜRTÜNME SESİ GELDİ”

Başına gelenler hakkında konuşan kadın, “Sürücüyle konuşmak istedim fakat çok huysuzdu. Bana bakmıyordu bile. Trafikte durduğumuz esnada da otomobil sallanmaya başladı ve sürtünme sesleri geldi. Ona “Mastürbasyon mu” yapıyorsun diyerek sordum ama sustu. Olayın sonrasında hemen kocamı aradım ve yaşananlardan emin olduğumu söyledim” ifadelerini kullandı.

OLAYLA İLGİLİ İNCELEME BAŞLATILDI

Kadının karakola giderek ifade vermesinin sonrasında UBER şoförünün kimliğini belirlemek ismine çalışma başlatıldı. Manchester Polis Teşkilatı Sözcüsü, yaşananları takip ettiklerini ve yaşanan vaziyet sebebiyle üzüntü duyduklarını ifade etti.

UBER’DEN DE AÇIKLAMA GELDİ

Yaşanılanlara UBER de sessiz kalmadı. UBER’den konuyla alakalı yapılan açıklamada, “Bu tür olaylara tavrımız net, üstümüze düşeceğiz yapacağız” dendi. Öte Yandan kadından da özür dilendi.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.