adplus-dvertising

İngiltere’de ilkokulda müdür yardımcısından 44 çocuğa cinsel istismar!

İngiltere’de bir ilkokulda müdür yardımcısı olan 44 yaşındaki Julie Morris 18 çocuğa cinsel istismar suçundan hakim karşısına çıktı. Dava dosyasındaki mide bulandıran iddialar ülkeyi ayağa kaldırdı.
Takip et
İngiltere’de ilkokulda müdür yardımcısından 44 çocuğa cinsel istismar!
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

İngiltere’de St George’s Central Church of England İlköğretim Okulu’nda hem öğretmen hem de müdür yardımcısı olan 44 yaşındaki Julie Morris okulundaki 18 çocuğa cinsel istismar suçundan Liverpool Crown Court’ta video bağlantısı ile hakim karşısına çıktı. Duruşma esnasında gözyaşlarına boğulan zanlı savunmasını sunmasının isteneceği 22 Aralık’ta cezalandırılacak.

MİDE BULANDIRAN İDDİALAR

Morris iki tecavüz, dokuz ayrı cinsel istismar, 13 yaşından küçük bir çocuğu zorla cinsel ilişkiye sokmak, ve çocukların uygunsuz fotoğrafları çekmekle suçlanıyor.

SUÇ ORTAĞI İTİRAF ETTİ

Öğretmenin tacizlerde suç ortağı olan 52 yaşındaki David Morris hakkındaki 34 suçlamayı kabul etti. Julie ile David arasında herhangi bir akraba bağı olmadığı mahkemede öte yandan söylendi

ÖĞRENCİLERİNİ YAŞLI ERKEKLERLE İLİŞKİYE ZORLAMIŞ

Suçların 2018 ile bu sene arasında devam ettiği söylenirken 44 yaşındaki öğretmenin hem küçük kızlara tecavüz ettiği hem de yaşlı erkeklerle cinsel beraberliğe zorladığı öne sürülüyor.

SUÇLAMALARI KABUL ETTİ

Öğretmen A, B ve C kategorilerinde uygunsuz görüntüler almak, uygunsuz görüntülere sahip olmak ve bunları dağıtmaktan ve bir çocukla iki defa cinsel iletişim kurmaktan suçlu bulundu, öte yandan üç defa röntgencilik, uygunsuz görüntülere sahip olma suçunu da kabul etti.

340 öğrencili okuldaki çocukların aileleri taciz haberlerinin sonrasında büyük bir şok yaşarken öğretmenin 10 senedir bu okulda görev yaptığı bildirildi

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.