adplus-dvertising

İngiltere’de akaryakıt kuyruğunda kavga! Ülkede gıda ve yakıt kıtlığı başladı

İngiltere’de Brexit sonrası ortaya çıkan nakliye sıkıntısı nedeniyle gıda ve akarkayıt kıtlığı baş gösterirken benzin istasyonları önünde oluşan kuyruklar olayın vahametini gözler önüne seriyor. Benzin alımı ya da sıra anlaşmazlığı sebebiyle başladığı tahmin edilen bir kavgaya ait görüntüler sosyal medyada gündem oluştururken, videoda iki ailenin büyüklerinin kavgaya tutuştuğu ve genç aile mensuplarının de birbirine saldırdıkları görülüyor.
Takip et
İngiltere’de akaryakıt kuyruğunda kavga! Ülkede gıda ve yakıt kıtlığı başladı
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Nakliye sıkıntısı sebebiyle gıda ve akaryakıt kıtlığının başladığı İngiltere‘de kuyruklarda bekleyen İngilizlerin sabrı taştı, kimileri benzin alabilmek için birbirine girdi.

İSTASYONLARIN ÖNÜNDE UZUN KUYRUKLAR OLUŞTU

Brexit sonrası Avrupa Birliği’nden ayrılan İngiltere’de başlayan nakliyeci eksikliği yüzünden, başta akaryakıt olmak üzere birçok sektör olumsuz yönde etkilendi. Ülkenin birçok bölgesindeki akaryakıt istasyonlarında yakıt sıkıntısı meydana gelirken, mağduriyet yaşamak istemeyen İngilizler, istasyonlar önünde uzun kuyruklar yarattı.

BENZİN ESNASINDA KAVGA

İngiltere’deki yakıt krizinin ortasında hayal kırıklığı yaşayan bazı müşteriler, bir benzin istasyonunun önünde birbirine girdi. Benzin alımı ya da sıra anlaşmazlığı sebebiyle başladığı tahmin edilen kavgada iki ailenin büyükleri kavgaya tutuşurken, genç aile mensupları de birbirine saldırdı.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.