İngiliz Kraliyet Gelini Meghan Markle’ın Elbisesi Olay Oldu

Meghan Markle ile Prens Harry'i tanıştıran ve dün Roma'da evlenen Misha Nonoo'nun düğününde Kraliyet Gelini Markle'ın elbisesi dikkatleri üzerine çekti.

İngiltere Kraliye ailesinin gelini Düşes Meghan Markle, ile Prens Harry’i tanıştırdığı ve ilk buluşmayı ayarladığı öğrenilen dünyaca ünlü modacı Misha Nonoo dün gerçekleştirilen düğünle Roma’da dünya evine girdi. Misha Nonoo’nun davetlileri ise dünya kamuoyunun yakında tanıdığı isimlerdi. Yıldız geçidinin yaşandığı düğünde Kraliyet gelini Düşes Meghan Markle’ın 9 bin Euro’luk elbisesi hem beğenildi hem de tartışıldı.

İngiliz Kraliyet Gelini Meghan Markle’ın Elbisesi Olay Oldu Düşes Meghan Markle

İNGİLİZLER 9 BİN EURO’LUK ELBİSEYİ, PRENSESE ÇOK GÖRDÜ

Demokrasinin en kuvvetli tecelli ettiği ülkelerden birisi olan İngiltere’de kraliyet gelini Düşes Meghan Markle’ın, Misha Nonoo’nun düğünü için giydiği 9 bin Euro’luk elbise tartışma konusu oldu. İngiliz halkının “Pahalı ve gereksiz” olarak yorumladığı elbise, düğüne katılanlar ve dünya basını tarafından çok beğenildi.

İngiliz Kraliyet Gelini Meghan Markle’ın Elbisesi Olay Oldu Prens Harry – Düşes Meghan Markle

Dünyanın en güçlü ailelerinden birisi olan İngiltere Kraliyet ailesinin gelini Düşes Meghan Markle’ın elbisesini pahalı bulan İngilizler dünyaya da bir ders vermiş oldu. Lüks ve gereksiz harcamanın “Prenses” bile olsa kimse için “Hoşgörülebilir” bir durum olmadığı vurgulandı.

Sungur videosu yayınlandı, teröristlerin korkulu rüyası olacak!

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı