İnfazcı Örgüt Üyesi Yakalandı

Terör Örgütü DEAŞ'ın sözde ''Kadı''sı M.E.B. isimli şahıs, İstanbul İl Emniyet Müdürlüğü tarafından yapılan operasyon sonucunda yakalandı.

İstanbul İl Emniyet Müdürlüğü, gerçekleştirdiği operasyonla DEAŞ’ın Suriye Rakka yapılanmasında ”Kadı” olarak örgüt üyeliği yaptığı ve birçok terör eyleminin baş sorumlusu olduğu tespit edilen M.E.B. isimli şahıs gözaltına alındı.

Terör örgütü Deaş üyesi M.E.B.’in Türkiye’ye yasa dışı yollarla girdiği tespit edildikten sonra takip edildiği ve bu takip sonucunda yakalandığını açıklandı. Üzerinde Suriyeli başka birine ait kimlikle ev birçok örgüt dökümanıyla yakalanan şahıs, gözaltına alındıktan sonra adliyeye sevk edildi. İşlemlerinin ardından tutuklanan şahıs cezaevine gönderildi.

BİRÇOK İNFAZIN EMRİNİ O VERMİŞ

M.E.B. isimli şahsın terör örgütü DEAŞ’ın Suriye Rakka yapılanmasında ”Kadı” olarak anıldığı ve birçok kişinin ölümü için infaz emri verdiği ortaya çıktı. İstanbul İl Emniyet Müdürlüğü bu kişinin Türkiye’de görüştüğü ve iletişim halinde olduğu kişileri de incelemeye aldığı öğrenildi.

'Cevap kağıdım sosyal mesafeyi korudu' diyen öğrenci herkesi güldürdü

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı