adplus-dvertising

İneklerini satıp karısına estetik yaptıran adam Esra Erol’a çıktı!

Samsun'da yaşayan 3 çocuk sahibi Yalçın Okur, karısına estetik yaptırabilmek için ineklerini sattı. Estetik olarak yeni bir yüze sahip olan kadın ise Yalçın Okur'u üç çocuğuyla ortada bıraktı.
Takip et
İneklerini satıp karısına estetik yaptıran adam Esra Erol’a çıktı!
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Hafta içi her gün ATV ekranlarında yayınlanan Esra Erol‘un programındaki konulara bir yenisi daha eklendi. Samsun’da çiftçilik yapan 39 yaşında 3 çocuk babası Yalçın Okur, tüm hayvanlarını yarı fiyatına satıp eşine estetik yaptırdı. Eşi için “Onu baştan yaptım” diyen adam, karısının evden kaçmasıyla sanki yıkıldı.

“ÇOCUKLARIMIZI VE BENİ HİÇ SEVMEDİ”

Başına gelenleri anlatan Yalçın Okur, “13 senedir evliyiz. Eşim kuzeni Büşra’nın yanına geldi. O burun estetiği olmuş. Eşim geldi bana 1 ay yalvardı, ‘beni de burun estetiği yaptır’ diyerek. Ben seni böyle seviyorum, biz çiftçiyiz dedim ama ‘yok’ şeklinde konuştu, ısrar etti, ağladı. Bizi hiç sevmedi, çocuklarını sevmedi, hep kendini sevdi” ifadelerini kullandı.

“MASADA KALSAM DA AMELİYAT OLACAĞIM”

Eşinin ısrarına karşı gelemediğinde bahseden Okur, sözlerine şu şekilde devam etti: “15 bin lira ona vereceğime sana bilezik alayım dedim. Ama eşim ‘masada kalsam da yaptıracağım’ şeklinde konuştu. Baştan aşağı tekrardan yaptım. Madem kötüydüm neden estetik yaptırmadan gitmedi? Çocukları eve bırakmış, yemek bile yapmamış. ‘Ben gidiyorum kızım, kendi ayaklarımın üstünde duracağım. İstanbul’a gidiyorum çalışacağım.”

“90 BİN TL’LİK HAYVANLARIMI ONUN İÇİN 45 BİN TL’YE SATTIM”

Karısını ameliyata gönderdikten sonra aradığında büyük bir şok yaşadığını belirten çaresiz adam, “Ben eşimi aradım, nasıl geçti diyerek bana, ‘Sana ne, seni ilgilendirmez. Ben seninle oynadım’ şeklinde konuştu. Canlı yayında gözyaşlarına boğulan Okur, “Bana bir kere ‘canım kocacığım’ dese dünyaları veririm. 90 bin liralık hayvanlarımı 45 bin liraya sattım. Son 1 yıldır bana seni seviyorum bile demedi” diye sitem etti.

“26 YAŞINDA ÖZGÜVENLİ KADIN OLMAK İSTEDİ”

Meral Okur’un kuzeni Büşra ise canlı yayına bağlanıp “Meral 15 yaşında evlendi, 3 çocuk doğurdu. Şuanda 26 yaşlarında özgüvenli bir kadın olmak istemiş olabilir.” şeklinde konuştu.

KAYINVALİDE HER ŞEYİ YALANLADI

Meral’in annesi Sevim Hanım ise, canlı yayına bağlanıp damadıyla muhatap olmak istemediğini, kızına hiç sahip çıkmadığını belirtti. Kızı Meral’in evden ayrıldıktan sonra aynı gün ona geldiğini, İstanbul’a gitmediğini söyleyen Sevim hanım, bütün belirtilen iddiaları yalanladı.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.