adplus-dvertising

İnci Token nedir? İnci Token ne zaman satışa çıkıyor? İnci Token, İnci Sözlük ve İncicaps ile bağlantılı mı?

İnci Token Bitcichain altyapısında geliştirilen bir token projesidir. İnci Token yakın bir tarihte yalnızca Bitci borsasında , ön satışa sunulacaktır . İnci Token nedir? İnci Token ne zaman satışa çıkıyor?
Takip et
İnci Token nedir? İnci Token ne zaman satışa çıkıyor? İnci Token, İnci Sözlük ve İncicaps ile bağlantılı mı?
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Uzun yıllardır internet ve sosyal medyada ifade ve düşünce özgürlüğünün en önemli destekçilerinden biri olan İnci Sözlük nihayet blockchain dünyasında yerini aldı. İnci Token nedir? İnci Token ne zaman satışa çıkıyor

İNCİ TOKEN NEDİR?

İnci Token Bitcichain altyapısında geliştirilen bir token projesidir. İnci Token yakın bir tarihte yalnızca Bitci borsasında , ön satışa sunulacaktır

İnci Token Bitcichain altyapısında geliştirilen bir token projesidir. İnci Token yakın bir tarihte yalnızca Bitci borsasında , ön satışa sunulacaktır . Sizlerde İnci Token satın alarak İnci Sözlük, Uludağ Sözlük, İnci Caps ekosistemlerine destekleyebilir İnci Token ekosisteminde yer alacak etkinliklerde söz sahibi olmak ve aynı zamanda yatırım yapabilirsiniz.

İnci Token, İnci Sözlük ve İncicaps ile bağlantılı mı?

Evet. İnci Token, yıllardır sosyal medyada milyonlarca takipçiye ulaşan İnci Sözlük ve İncicaps gibi platformlarla organik bağları olan bir kripto para birimidir.

İNCİ TOKEN NE ZAMAN SATIŞA ÇIKIYOR

İnci Token 15 Kasım’da arz edilecek.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.