İmamoğlu’nun Yeni Kapı Açıklaması

İstanbul Büyük Şehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, dün gece saatlerinde Yenikapı Meydanı’na getirttiği araçlar hakkında açıklamalarda bulundu. Yaptığı açıklamada AK Parti döneminde kiralanan araçların ihtiyaç fazlası olduğunu belirten Başkan İmamoğlu araçların bir kısmını bulamadıklarını ve 23 Haziran’dan önce teslim edildiğini belirtti.

Dün İstanbullular Ekrem İmamoğlu’nun ihtiyaç fazlası araçları Yenikapı Meydanı’na koyması haberleri ile güne başlamıştı. Gün boyu araç girişinin olduğu Yenikapı ile ilgili açıklamalarda bulunan İBB başkanı Ekrem İmamoğlu, araçların bir kısmının 23 Haziran öncesi teslim edildiğini vurguladı.

Beylikdüzü’nde gerçekleştirilen Çardak Sohbetleri’ne katılan ve Yekta Kopan’ın konuğu olan Ekrem İmamoğlu birçok soruya yanıt verdi. En çok merak edilen konulardan biri olan, Yenikapı Meydanı’na getirilen araçlar ile ilgili gelen soruya da yanıt veren İmamoğlu, “İade edeceğiz. Bir kısmını bulamadık. Baktık, bizden önce devretmişler 23 Haziran’a yakın. Olsun. Gitti ya, önemli olan o. Sonuç şu: Umutsuz olmayın arkadaşlar. Çok önemli, değerli işler başaracağız. Dünya bize hayran! Ama öyle birilerinin dediği gibi, otobanlardan ya da otoyollardan dolayı bize hayran değil. Niye hayran biliyor musunuz? Demokrasiye olan inancımızdan dolayı hayran.” ifadelerini kullandı.

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı