adplus-dvertising

İmamoğlu’nun ödeyeceği vekalet ücretiyle kedi ve köpek maması alınacak

AK Parti İstanbul Milletvekili Serkan Bayram, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu’ndan hukuki süreçlerin sonunda kazandığı vekalet ücretleriyle kedi ve köpek maması alacağını belirtti.
Takip et
İmamoğlu’nun ödeyeceği vekalet ücretiyle kedi ve köpek maması alınacak
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Bayram Mecliste düzenlediği basın toplantısında, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı seçim sürecinde İmamoğlu’nun kendisine birkaç dava açtığını söyledi.

Mahkemelerin bu davaları reddettiğini ifade eden Bayram, “Kararlar kesinleşti, buradan dolayı çıkan vekalet ücretlerimiz oldu. Bu vekalet ücretlerimizi de almaya başladık, sayın İmamoğlu’nun 5 bin lirası nasip oldu. Bu para gırtlağımdan geçmez.” şeklinde konuştu

İmamoğlu’nun ödeyeceği vekalet ücretiyle kedi ve köpek maması alınacak

Bu parayla İstanbul’daki kedi ve köpeklere mama alarak dağıtacaklarını ifade eden Bayram, “Öbür bir kısmıyla da İstanbul’da otobüs arızaları hat safhada. Üniversiteye giden öğrencilerimiz ya yürüyorlar ya da taksiye biniyorlar. Öğrencilerimiz taksi fişleri ile beraber öğrenci kimliklerini gönderecekler, İmamoğlu’ndan aldığımız ücretle bu kardeşlerimizin ücretlerini ödeyeceğiz” diyerek konuştu.

Kendisinin ve CHP’li milletvekillerin, İmamoğlu’na telefonda ulaşamadığını ileri süren Bayram, İBB Başkanı’ndan şahsi telefon numarasını İstanbullulara vermesini talep etti.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.