adplus-dvertising

İmamoğlu’nun merdivene ters binen kedi paylaşımı manidar bulundu!

İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu’nun sosyal medyada yürüyen merdivenlere ters binen kedi görüntülerini paylaşması “CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu’na gönderme mi yaptı?” sorusunu akıllara getirdi. Konuyla alakalı bir açıklama yapan CHP Sözcüsü Faik Öztrak, “Kimse öküz altında kedi aramasın” şeklinde konuştu.
Takip et
İmamoğlu’nun merdivene ters binen kedi paylaşımı manidar bulundu!
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

CHP Sözcüsü Faik Öztrak, partisinin Merkez Yürütme Kurulu toplantısı sonrası basın açıklaması yaptı.

Soru yanıt kısmına geçen Öztrak’a yöneltilen sorulardan biri de İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu’nun paylaşımıydı. İmamoğlu, geçtiğimiz günlerde sosyal medya hesabından yürüyen merdivene ters binen kedi videosu paylaşmış, bu da seneler önce yürüyen merdivenlere ters binen Kemal Kılıçdaroğlu’nu akıllara getirmişti.

“KİMSE ÖKÜZ ALTINDA KEDİ ARAMASIN”

Bu paylaşımın Kılıçdaroğlu’na bir gönderme niteliği taşıyıp taşımadığı sorusuna yanıt veren Öztrak, “Bu soru bir basın mensubu sorusu mu, yoksa trol yorumu mu? Kimse öküz altında kedi aramasın. Bu soruları soranlar AK Parti Genel Başkanını, Genel Başkanımızı karşılıklı münakaşa programına çağırsınlar. Millet, kimin kendi derdi ile dertlendiğini, kimin derdine derman olacağını bir güzel görsün” ifadelerini kullandı.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.