İmamoğlu’nun lokantacılık yaptığını duyan Karsu şaşkına döndü!

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu ile şarkıcı Karsu Dönmez, İmamoğlu’nun kanalı için yemek videosu çekti. Videoda İmamoğlu’nun “Ben eskiden lokantacıydım” sözlerine çok şaşıran Karsu, “Gerçekten mi?” diyerek sorarak şaşkınlığını gidermeye çalıştı. İmamoğlu ise “Ya, 92’de üniversite öğrencisiyken lokanta açmıştım. Daha doğrusu üzerime kaldı” diye konuyla alakalı bilgi verdi.
Takip et
İmamoğlu’nun lokantacılık yaptığını duyan Karsu şaşkına döndü!
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu ile son zamanın parlayan yıldızları arasında gösterilen şarkıcı Karsu, İmamoğlu’nun kanalı için yemek videosu hazırladı. İkili, programda başta Karsu’nun da memleketi olan Hatay yöresine ait humus olmak üzere birçok lezzetli yemek yaptı. Fakat videoya, Karsu’nun İmamoğlu hakkındaki ayrıntıyı öğrenince ki şaşkınlığı damga vurdu.

“GERÇEKTEN Mİ?”

İmamoğlu, yemek hazırladıkları esnada Karsu’ya dönerek, “Piyaz yapardım ben, benim lokantam vardı” şeklinde konuştu. Karsu’nun bu sözleri duyduktan sonra kısa süreliğine şaşkınlık yaşadığı ve “Gerçekten mi?” diyerek sorduğu görüldü.

“BENİM ÜZERİME KALDI”

Başkan İmamoğlu, sözlerini şöyle devam ettirdi:

“92’de üniversite öğrencisiyken lokanta açmıştım. Daha doğrusu üzerime kaldı. Yöresel bir köftemiz vardı bizim, Akçaabat köftesi. İlk olarak biz açtık, bizden önce açan yok. Ustam nazlıydı, ara sıra köfte çıkmazdı elinden. Ben köfteye yapmaya bile öğrenmeye gittim o zaman.”

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.