İmamoğlu’nun Kızdıran Kadınlar Günü Paylaşımına Akşener’den Yanıt!

iBB Başkanı Ekrem İmamoğlu, Meral Akşener ve Pervin Buldan'la birlikte tüm kadın siyasetçilerin ve kadın belediye başkanlarının kadınlar gününü kutladı. İmamoğlu'nun Pervin Buldan ve Meral Akşener'li Kadınlar Günü Mesajı sadece Akşener'in değil sosyal medya, twitter'ın da gündemindeydi. İşte İmamoğlu'na verilen tepkiler!
Takip et
İmamoğlu’nun Kızdıran Kadınlar Günü Paylaşımına Akşener’den Yanıt!
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

İstanbul Büyükşehir Belediye (İBB) Başkanı Ekrem İmamoğlu, Twitter hesabından yaptığı paylaşımda muhalefet partilerinin genel başkanları Meral Akşener ve Pervin Buldan’la birlikte tüm kadın siyasetçilerin ve kadın belediye başkanlarının kadınlar gününü kutladı.

Ekrem İmamoğlu’nun tweet’i şöyle:

“İyi Parti Genel Başkanı Sayın Meral Akşener ve HDP Eş Genel Başkanı Sayın Pervin Buldan’ın nezdinde tüm kadın siyasetçilerin ve Türkiye genelindeki kadın belediye başkanı mevkidaşlarımın 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nü kutlarım.”

İmamoğlu’nun Kızdıran Kadınlar Günü Paylaşımına Akşener’den Yanıt!
İmamoğlu’nun Kızdıran 8 Mart Paylaşımına Akşener’den Yanıt

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, Ekrem İmamoğlu’nun İYİ Parti’nin tepkisini çeken 8 Mart paylaşımına yanıt verdi.

İstanbul Büyükşehir Belediye (İBB) Başkanı Ekrem İmamoğlu, İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener ve HDP Eş Genel Başkanı Pervin Buldan’ın isimlerini etiketleyerek 8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü’nü kutladı.

İYİ Parti, bu paylaşıma tepki gösterirken Meral Akşener’den yanıt geldi. Akşener, şu ifadeleri kullandı:

“Sayın İmamoğlu’nun tweeti, hem de sayın Yavuz Ağıralioğlu’nun tutumu kendi görüşlerini, bakış açılarını ortaya koyan, yani hürriyetçilik ilkesi çerçevesinde değerlendirilmesi gereken iki bakış açısı. Yani Sayın İmamoğlu’nun attığı tweeti bizim arkadaşlarımızın çoğunluğu beğenmedi. Fikirlerini ortaya koydular. Dolayısıyla ben de saygı duyuyorum”

İmamoğlu’na verilen sosyal medya tepkileri

İmamoğlu’nun Kızdıran Kadınlar Günü Paylaşımına Akşener’den Yanıt! İmamoğlu’nun Kızdıran Kadınlar Günü Paylaşımına Akşener’den Yanıt! İmamoğlu’nun Kızdıran Kadınlar Günü Paylaşımına Akşener’den Yanıt! İmamoğlu’nun Kızdıran Kadınlar Günü Paylaşımına Akşener’den Yanıt! İmamoğlu’nun Kızdıran Kadınlar Günü Paylaşımına Akşener’den Yanıt!İmamoğlu’nun Kızdıran Kadınlar Günü Paylaşımına Akşener’den Yanıt! İmamoğlu’nun Kızdıran Kadınlar Günü Paylaşımına Akşener’den Yanıt!

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.