İmamoğlu, Twitter’da Erdoğan’ı Takibe Aldı

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, sosyal medya hesabı Twitter'dan Cumhurbaşkanı Erdoğan'ı takip etmeye başladı.

23 Haziran yerel seçimlerinde İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı koltuğuna oturan Ekrem İmamoğlu, sosyal medya hesabından Cumhurbaşkanı Erdoğan’ı takibe aldı.


SİYASET NORMALLEŞMEYE BAŞLADI

Gergin geçen seçim döneminin ardından Türkiye’de siyaset normalleşmeye başlarken Ekrem İmamoğlu’ndan sürpriz bir adım geldi. Sosyal medyada 3 milyonun üzerine takipçisi olan İmamoğlu, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ı takip etmeye başladı. İmamoğlu’dan gelen bu hamle sonrası gözler Erdoğan’a çevrildi.

ERDOĞAN, 95 KİŞİYİ TAKİP EDİYOR

Sosyal medyada 14 milyon takipçisi olan Cumhurbaşkanı Erdoğan, 95 kişiyi takip ediyor. Erdoğan’ın takip ettiği isimler arasında Binali Yıldırım, İbrahim Kalın, Nihat Zeybekci, Ali Taha Koç, Yunus Arıncı, Naci Ağbal, Ali Erbaş, İsmail Demir, Fahrettim Altun, Berat Albayrak, Numan Kurtulmuş, Fuat Oktay ve eşi Emine Erdoğan var.

GÖZLER KILIÇDAROĞLU’NDA

İmamoğlu’nun Erdoğan’a takip isteği göndermesine CHP Lideri Kemal Kılıçdaraoğlu’nun nasıl bir tepki geleceği ise merak konusu oldu.

'Cevap kağıdım sosyal mesafeyi korudu' diyen öğrenci herkesi güldürdü

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı