adplus-dvertising

İmamoğlu: Senin De Koltuğun Sallanıyor

Cumhuriyet Gazetesi köşe yazarı Aykut Küçükkaya, Erdal İnönü'nün eşi Sevinç İnönü'nün Ekrem İmamoğlu için verdiği daveti yazısında anlattı. Geceye en çok damga vuran olay ise İmamoğlu'nun Erdoğan'a yönelik söylediği "Sandalyesi sallanıyor dediler, senin de koltuğun sallanıyor." cümlesi oldu.
Takip et
İmamoğlu: Senin De Koltuğun Sallanıyor
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Erdal İnönü’nün eşi Sevinç İnönü seçim zamanı yaptığı açıklamada, Ekrem İmamoğlu İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı olursa onun adına yemek vereceğim demişti. Sevinç İnönü dediğini yaptı ve Kandilli’deki  evinde Ekrem İmamoğlu için bir yemek düzenledi. Birçok önemli ismin katıldığı gecede en dikkat çeken olay ise gündem olan ‘Kırık Sandalye’ olayı oldu.

“SANDALYELERİ KONTROL ETTİM”

Aykut Küçükkaya’nın yazısına göre, ev sahibi Sevinç İnönü açılış konuşmasında, sandalyeleri kontrol ettiğini belirterek, biz de artık balkon konuşması yapalım dedi.

Sevinç İnönü’den sonra konuşma sırasını Ekrem İmamoğlu aldı, yönetimlerin hukuk, vicdan ve demokrasiyi yanından ayırmadan yapılmasını belirtti. Kırık sandalye olayına da değinen İmamoğlu’nun Erdoğan’a yönelik olarak söylediği “Sandalyesi sallanıyor dediler, senin de koltuğun sallanıyor” cümlesi alkışlarla karşılandı.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.