İmamoğlu İlk Kez Nikah Memuru Cübbesi Giydi!

İBB Başkanı dün gece birinci nikahını kıydı. İmamoğlu, genç çifte bol bol nasihat verirken evlilik cüzdanını geline teslim etti.

İBB Başkanı İmamoğlu ilk nikahını kıydı. 31 Mart’taki tartışmalı seçimin ardından 23 Haziran’daki yenileme seçiminde rakibi Yıldırım’a 800 binin üzerinde bir oy farkı atan İmamoğlu mazbatasını almış ve göreve başlamıştı. İmamoğlu dün gece ilk kez nikah memuru cübbesini giydi ve ilk nikahını kıydı.

Eser Göktuğ ile nişanlısı Can Özkan Okan’ın hayatlarını birleştirdiği düğünde nikahı kıyan İmamoğlu’nun sözleri ise dikkat çekti. “Mazbatalı törene hoş geldiniz” diye sözlerine başlayan İmamoğlu’nun bu ifadesi davetlilerin büyük alkışını aldı. Düğünde Kemal Kılıçadroğlu ile Ali Koç da davetliler arasındaydı. Çiftin nikahını kıydıktan sonra ikiliye mutluluklar dileyen İmamoğlu “Evin tapusu her zaman kadında olur” diyerek evlilik cüzdanını gelin Eser Göktuğ’a uzattı. İmamoğlu’nun bu sözleri de büyük alkış aldı.

ÇİFTE NASİHAT VERDİ

Nikahı kıyan Başkan’ın ayaküstü gençlere birçok nasihat vermesi ise dikkat çekti. İmamoğlu bu anları sosyal medya hesabından da paylaştı. Anında binlerce beğeni ve yorum alan gönderi gecenin en çok konuşulanlarından oldu. İstanbul’un en lüks otellerinden birinde gerçekleşen düğün gecenin geç saatlerine kadar devam etti.

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı