İmam nikahlı karısına mezar kazdırıp otelde 3 gün tecavüz etti!

İstanbul Gaziosmanpaşa’da imam nikahlı ve ayrı yaşadığı karısını sokak ortasında gören adam, kadını mezarlığa götürüp üzerine alkol dökmeye başladı. Sonrasında kadına kendi mezarını kazdırıp sabaha kadar darbetti. Öldürmekten vazgeçtiği karısını bir otele götüren adam burada da cinsel saldırı ile dayağa devam etti. 3 gün sonra kocasının elinden kurtulan kadın soluğu karakolda aldı.
Takip et
İmam nikahlı karısına mezar kazdırıp otelde 3 gün tecavüz etti!
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Gaziosmanpaşa’da imam nikâhlı biçimde yaşayan Ayşegül G. (29) ile İsmail G. (35) arasında problemler baş gösterince, çift karşılıklı olarak yollarını ayırma kararı aldı. İkili arasındaki sorunlar bitmek bilmeyince genç kadın, İsmail G. tarafından darbedildiği iddiasıyla mahkemeye başvurarak 3 ay uzaklaştırma kararı çıkardı.

SOKAK ORTASINDA GÖRÜP KAÇIRDI

Bir çocuğunun annesi Ayşegül G.’nin peşini bırakmayan İsmail G., sokak ortasında gördüğü kadını kaçırıp Karlıktepe’deki mezarlığa götürdü. Burada alkol almaya başlayan İsmail G., üstüne alkol döktüğü Ayşegül G.’ye, “Seni öldürüp babamın mezarlığına gömeceğim” şeklinde konuştu ve korkuya kapılan kadına elleriyle mezar kazdırmaya başladı.

DARP VE TEHDİT SABAHA KADAR DEVAM ETTİ

Sabah’ın haberine göre ağlayarak mezarlığı bir süre kazan Ayşgül G., sabaha kadar süren darp ve tehdit esnasında birkaç defa bayıldı. Sabah olduğunda Ayşegül G.’ye kendisini mezara gömmekten vazgeçtiğini belirten İsmail G., bir otele götürdüğü genç kadına işkence ettikten sonra çırılçıplak soydu ve cinsel saldırıda bulundu.

İŞKENCE DOLU 3 GÜN DEVAM ETTİ

Acı ve korku dolu saatler geçiren Ayşegül G., “Şikâyetçi olmayacağım. Yalnızca gidip kızımı görmek istiyorum” diye kurtulmayı başardı. Bunun üstüne İsmail G., dehşet dolu anlar yaşattığı talihsiz kadını 3 gün sonra ikametine bıraktı.

ŞİKAYETÇİ OLDU

Vakit kaybetmeden soluğu polis merkezinde alan Ayşegül G., yaşadıklarını anlatarak şikâyetçi oldu. İfadesi alınan İsmail G., Ayşegül G.’nin isteğiyle mezarlığa gidip alkol aldıklarını ve iftiraya maruz kaldığını öne sürdü. Nöbetçi Sulh Ceza Hâkimliği’ne sevk edilen şüpheli İsmail G., tutuklanarak demir parmaklıkların ardına konuldu.

İDDİANAME DÜZENLENDİ

İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı’nın soruşturması kapsamında mezarlıkta yapılan araştırmada, toprağın açıldığına dair izlere rastlandı. Savcılık, İsmail G.’nin suçtan kurtulmaya yönelik ifade verdiğini söyleyerek, zanlı ile ilgili ‘Özellikli Cinsel Saldırı’, ‘Kişiyi Hürriyetinden Yoksun Kılma’ ve ‘Yaralama’ suçları kapsamında 23.5 seneye kadar hapis istemiyle iddianame düzenledi.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.