İlk Gün Geliri Dudak Uçuklatıyor!

Örümcek Adam: Evden Uzakta tüm dünyadan daha erken olarak 28 Haziran tarihinde Çin’de gösterime girdi. Filmin ilk gün geliri ise dudak uçuklatıyor.

Örümcek Adam: Evden Uzakta Çin’de ilk gün gösterimi sonucu tam 36 milyon dolar gelir elde etti. Filmin Çin’de 36 milyon dolarlık bir açılış yapmış olması, daha önceki Marvel filmlerine bakıldığı zaman Avrupa’da 100 milyon doların üzerinde bir açılış yapabileceğine işaret ediyor.

TÜRKİYE’DE 5 TEMMUZ’DA VİZYONA GİRECEK

Örümcek Adam: Evden Uzakta bağımsız bir süper kahraman filmi için şimdiye kadarki en iyi Çin açılışı rekorunu da kırdı. Örümcek Adam: Evden Uzakta, Marvel tarafından “Sonsuzluk Destanı” olarak tanımlanan 23 filmden sonra gelen ilk film olma özelliğini de taşıyor.

Tom Holland’ın başrolünde oynadığı film, her yaş ve sosyal gruba uygun olmasıyla da övülüyor. Birçok sinema eleştirmeni filmin her kitleye hitap ediyor oluşunu olumlu buluyor. Çin ve Japonya gibi ülkelerde erken gösterime giren film, Türkiye’de 5 Temmuz’da vizyona girecek. Filmin bütçesi ise 180 milyon dolar olarak duyurulmuştu.

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı