İlişki Görüntüleri Yayınlanmıştı! Malezya Kralının Eşi Konuştu

Cinsel ilişki görüntüleri ortaya çıkan eski Malezya Kraliçesi ve Rusya Güzellik Kraliçesi Oksana Voevodina, ilk kez konuştu.

Malezya Kralı Sultan 5. Muhammed tarafından cinsel ilişkiye girdiği görüntüler yayınlandıktan sonra terk edilen Rusya Güzellik Kraliçesi Oksana Voevodina ilk kez konuştu.

Malezya Kralı Sultan 5. Muhammed ve Rus Güzellik Kraliçesi Oksana Voevodina’nın evliliği ve ayrılıkları dünya magazin gündemine bomba gibi düşmüştü.

İlişki Görüntüleri Yayınlanmıştı! Malezya Kralının Eşi Konuştu

Moskova güzeli Oksana Voevodina’nın düğünden birkaç hafta önce TNT’de yayınlanan bir programa Ksenia-Nikol ismiyle katıldığı ve canlı yayında ilişkiye girdiği iddia edilmişti. Malezya Kraliçesi’nin havuzda cinsel ilişki görüntüleri sosyal medyanın da gündemine oturmuştu.

GÖRÜNTÜLER YAYINLANINCA MALEZYA KRALI BOŞANDI

Görüntülerin hızla yayılmasıyla birlikte Malezya Kralı Sultan 5. Muhammed, Rus güzelin doğum yapmasını bekledi ve doğumun ardından hemen boşandı. Rusya Güzellik Kraliçesi ülkesine dönmek ve bebeğiyle beraber Moskova’ya yerleşmek zorunda kaldı. Tüm bu yaşananların üstüne bir de bebeğin Sultan 5. Muhammed’den olmadığı iddiaları ortalığı karıştırdı ve Malezya Kralı çocuğuna babalık yapmamaya başladı.

İlişki Görüntüleri Yayınlanmıştı! Malezya Kralının Eşi Konuştu

OKSANA VOEVODİNA’DAN AÇIKLAMA GELDİ

Uzun bir süre hiçbir açıklama yapmayan Rus güzel, sonunda sessizliğini bozdu ve “Ben anneliğimin her dakikası için şükrediyorum ve bebeğimle geçirdiğim anların keyfini çıkarıyorum, ancak oğlumun babası, Leon doğduğu günden beri tüm bunları kaçırıyor ve kendini bilinçli olarak mahrum bırakıyor. Çok acı. Biliyorum ki herkes bize ne olduğunu bilmek istiyor. Önceleri hikayemi anlatmak için hazır değildim. Belki sizlere doğruyu söylersem kendimi daha iyi hissedebilirim ama kimseyi üzmek istemiyorum. Çünkü söyleyeceklerim acı olur” diye konuştu.

İlişki Görüntüleri Yayınlanmıştı! Malezya Kralının Eşi Konuştuİlişki Görüntüleri Yayınlanmıştı! Malezya Kralının Eşi Konuştu İlişki Görüntüleri Yayınlanmıştı! Malezya Kralının Eşi Konuştu İlişki Görüntüleri Yayınlanmıştı! Malezya Kralının Eşi Konuştu İlişki Görüntüleri Yayınlanmıştı! Malezya Kralının Eşi Konuştu İlişki Görüntüleri Yayınlanmıştı! Malezya Kralının Eşi Konuştu İlişki Görüntüleri Yayınlanmıştı! Malezya Kralının Eşi Konuştu İlişki Görüntüleri Yayınlanmıştı! Malezya Kralının Eşi Konuştu İlişki Görüntüleri Yayınlanmıştı! Malezya Kralının Eşi Konuştu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı