İletişim Başkanı Altun’dan kampanya eleştirilere yanıt! Peki kim ne dedi?

İletişim Başkanı Fahrettin Altun, ‘Biz Bize Yeteriz Türkiyem’ kampanyasını eleştirenlere tepki gösterdi. Altun bir diğer paylaşımında ise koronavirüs mücadelesinde alınan tedbirlere yer verdi. İngilizce olarak yapılan paylaşımda İletişim Başkanı Fahrettin Altun, virüsün yayılmasının önlenmesi için birtakım sert kararlar alındığını, bu mücadelenin kilit noktasının, vatandaşların bütün tedbirlere uyması olduğunu bildirdi. Peki kampanyayı kimler eleştirdi, kimler kampanya hakkında yorum yaptı?

İletişim Başkanı Fahrettin Altun sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda şu ifadelere yer verdi:

“Milli dayanışma, devletin halktan para istemesi değil, bütün dünyanın yaşamakta olduğu böyle bir badirede milletin her ferdiyle sınıf, ideoloji, siyaset ayırmadan birbirine destek olmasıdır. Ucuz hesaplar uğruna bu dayanışmaya taş koymaya çalışanları millet affetmez”

İletişim Başkanı Altun’dan kampanya eleştirilere yanıt! Peki kim ne dedi?

İletişim Başkanı Altun’dan kampanya eleştirilere yanıt! Peki kim ne dedi?

KORONAVİRÜSE İLİŞKİN ATILAN ADIMLAR
İletişim Başkanı Fahrettin Altun, hesabından İngilizce olarak yaptığı bir diğer paylaşımında ise virüsün yayılmasının önlenmesi için birtakım sert kararlar alındığını, bu mücadelenin kilit noktasının, vatandaşların bütün tedbirlere uyması olduğunu bildirdi.

Altun, Twitter hesabından İngilizce yaptığı paylaşımda, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan liderliğinde kapsamlı bir koronavirüs zirvesi daha gerçekleştirildiğini belirtti.

“EN BÜYÜK KAZANÇLARIMIZDAN BİRİ SAĞLIK SİSTEMİMİZ”
Vatandaşların, hükumetin bu sorun karşısında elinden gelen her şeyi yaptığı konusunda müsterih olmalarını isteyen Altun, şöyle devam etti:

“En büyük kazançlarımızdan biri sağlık sistemimiz. Zira sağlıkla ilgili önlemler konusunda dünyanın en gelişmiş ülkelerinin bazılarından bile önde geliyoruz. Bu sorunun üstesinden gelmek için aralıksız çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Bu bağlamda en büyük şansımız milletimiz ve onun sağduyusudur. Bu tehdit konusunda milletimize karşı açık ve şeffaf olduk ve bu şekilde davranmaya da devam edeceğiz.”

KAMPANYAYI ELEŞTİREN PAYLAŞIMLAR

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, bu akşam korona salgını ile mücadele sürecinde yurttaşlardan bağış yapmalarını isteyerek banka hesap numaralarını açıklamıştı. Kampanya duyurusu sonrası tanınan birçok isim ve yurttaşlar sosyal medyadan tepki gösterdi.

İletişim Başkanı Altun’dan kampanya eleştirilere yanıt! Peki kim ne dedi?İletişim Başkanı Altun’dan kampanya eleştirilere yanıt! Peki kim ne dedi? İletişim Başkanı Altun’dan kampanya eleştirilere yanıt! Peki kim ne dedi?  İletişim Başkanı Altun’dan kampanya eleştirilere yanıt! Peki kim ne dedi? İletişim Başkanı Altun’dan kampanya eleştirilere yanıt! Peki kim ne dedi? İletişim Başkanı Altun’dan kampanya eleştirilere yanıt! Peki kim ne dedi? İletişim Başkanı Altun’dan kampanya eleştirilere yanıt! Peki kim ne dedi? İletişim Başkanı Altun’dan kampanya eleştirilere yanıt! Peki kim ne dedi? İletişim Başkanı Altun’dan kampanya eleştirilere yanıt! Peki kim ne dedi? İletişim Başkanı Altun’dan kampanya eleştirilere yanıt! Peki kim ne dedi? İletişim Başkanı Altun’dan kampanya eleştirilere yanıt! Peki kim ne dedi?

İletişim Başkanı Altun’dan kampanya eleştirilere yanıt! Peki kim ne dedi? İletişim Başkanı Altun’dan kampanya eleştirilere yanıt! Peki kim ne dedi?

İletişim Başkanı Altun’dan kampanya eleştirilere yanıt! Peki kim ne dedi?İletişim Başkanı Altun’dan kampanya eleştirilere yanıt! Peki kim ne dedi?İletişim Başkanı Altun’dan kampanya eleştirilere yanıt! Peki kim ne dedi?İletişim Başkanı Altun’dan kampanya eleştirilere yanıt! Peki kim ne dedi? İletişim Başkanı Altun’dan kampanya eleştirilere yanıt! Peki kim ne dedi?

Haber Etiketleri

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı