İlayda Alişan kaç yaşında, nereli, eğitimi ne, kardeşi var mı?

Fox TV'nin yeni dizisi Masumiyet'te canlandırdığı Ela karakteriyle dikkatleri üzerine çeken İlayda Alişan, dizinin ilk bölümünün yayınlanmasıyla birlikte bir anda sosyal medyada gündem oldu. Peki İlayda Alişan nereli? İlayda Alişan'ın annesi ve babası kim? İlayda Alişan hakkında merak edilenler ve ayrıntılar haberimizde..
Takip et
İlayda Alişan kaç yaşında, nereli, eğitimi ne, kardeşi var mı?
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Genç yaşına rağmen birçok dizi ve film projesinde adına rastlanan İlayda Alişan araştırılıyor. Yeni dizi Masumiyet’te Ela Yüksel karakterini canlandıran İlayda Alişan’ın kaç yaşında oldu merak konusu oldu. İlayda Alişan kimdir? İlayda Alişan kaç yaşında? İşte İlayda Alişan’ın hayatı ve oynadığı diziler.

İlk paramı yaklaşık 7-8 yaşlarımdayken kendi yaptığım kolye ve bilezikleri sokakta satarak kazandım. Bir kısmını bakkalda çikolataya harcadım, kalanıyla da yeni boncuklar satın aldım diyen İlayda Alişan çocuk yaşlarda dizilerde rol almaya başladı.

İLAYDA ALİŞAN KAÇ YAŞINDA NERELİ?

İlayda Alişan 26 Şubat 1996 tarihinde İstanbul’da dünyaya geldi.

Anne tarafından Erzincanlı, baba tarafından Trabzonludur

İLAYDA ALİŞAN EĞİTİMİ NE?

İlayda Alişan, Behçet Kemal Çağlar Lisesi’nde eğitimini tamamladıktan sonra İstanbul Bilgi Üniversitesi’nde Moda Tasarım okudu.

İLAYDA ALİŞAN BOYU, KİLOSU, BURCU

İlayda Alişan, 1.58 metre boyunda, 48 kilo ve Balık burcudur.

İLAYDA ALİŞAN NASIL OYUNCU OLDU?

Hayatının dönüm noktası olarak babasının arkadaşının habersiz bir şekilde kendisini ajansına kayıt etmesi ile birlikte küçük yaşlardan itibaren sektöre giriş yapmıştır.

En çok beğendiği oyuncu Beren saat.

İLAYDA ALİŞAN HANGİ FİLMİN KAHRAMANI OLMAK İSTER?

Leon’un Mathilda’sı olmak isterdim. Yüzlerce kez izledim ve hala izlerim.

İLAYDA ALİŞAN ÇOCUKLUK HALİ

Oyunculuğa çocuk yaşlarda başlayan İlayda Alişan’ın sosyal medyada çocukluk fotoğraflarına rastlamak mümkün.

İlayda Alişan kaç yaşında, nereli, eğitimi ne, kardeşi var mı?İlayda Alişan kaç yaşında, nereli, eğitimi ne, kardeşi var mı? İlayda Alişan kaç yaşında, nereli, eğitimi ne, kardeşi var mı? İlayda Alişan kaç yaşında, nereli, eğitimi ne, kardeşi var mı? İlayda Alişan kaç yaşında, nereli, eğitimi ne, kardeşi var mı? İlayda Alişan kaç yaşında, nereli, eğitimi ne, kardeşi var mı? İlayda Alişan kaç yaşında, nereli, eğitimi ne, kardeşi var mı? İlayda Alişan kaç yaşında, nereli, eğitimi ne, kardeşi var mı?

İLAYDA ALİŞAN ANNESİ VE BABASI KİM, MESLEKLERİ NE?

25 yaşındaki genç oyuncu İlayda Alişan, 9 yaşındayken annesini kanserden kaybettiğini söyledi.

İlayda Alişan kaç yaşında, nereli, eğitimi ne, kardeşi var mı?

Annemi ben 9 yaşımdayken kanserden kaybettik. Ablacığım var, bana gözü gibi bakan, annelik eden. Babam (Remzi Alişan) gazeteciydi, yıllarca Hürriyet’te çalıştı. Şefkatiyle bizi sarıp sarmaladı, sevgiyle eğitti. Sıcacık bir yuvamız vardı, hâlâ da öyle.

İlayda Alişan kaç yaşında, nereli, eğitimi ne, kardeşi var mı?İlayda Alişan kaç yaşında, nereli, eğitimi ne, kardeşi var mı?

İLAYDA ALİŞAN ABLASI

İlayda Alişan kaç yaşında, nereli, eğitimi ne, kardeşi var mı?

İlayda Alişan kaç yaşında, nereli, eğitimi ne, kardeşi var mı?

İlayda Alişan ablası ve babasıyla fotoğraf paylaşıyor ve ablasının çocuğuyla bolca fotoğraf paylaşıyor.

İlayda Alişan kaç yaşında, nereli, eğitimi ne, kardeşi var mı?

İLAYDA ALİŞAN SOSYAL MEDYA HESABI

Instagram hesabı: ilaydalisan takipçi sayısı: 1,5milyon

İlayda Alişan kaç yaşında, nereli, eğitimi ne, kardeşi var mı?

İLAYDA ALİŞAN DİZİLERİ, FİLMLERİ VE REKLAMLAR

Erberk Model ve Oyunculuk ajansına bağlı olarak reklam ve dizi filmlerinde rol almış, ilk oyunculuk kariyerinin başlangıcını Bir Çocuk Sevdim dizisi ile gerçekleştirmiştir. Daha sonra Gönül Hırsızı, Benim Adım Gültepe, Serçe Sarayı ve Bana Sevmeyi Anlat gibi bir çok projede rol almıştır.

Oyunculuk hayatına reklam filmlerinde oynayarak başladı, Nestle, Coco Cola, Ülker, Akbank, Eti gibi birçok markanın reklam filminde oynadı. İlk olarak 2011 yılında başrollerinde Çetin Tekindor ve Bülent İnal gibi oyuncuların bulunduğu Bir Çocuk Sevdim dizisinde Merve karakteriyle rol aldı.

Kariyerine TRT’de yayınlanan Gönül Hırsızı ile devam etmiş, ardından Ayça Bingöl, Evrim Alasya ve Ekin Koç’la birlikte Benim Adım Gültepe’de Nurten karakteriyle dikkat çekmeye başlamıştır. Kariyerine 2015 yılında Songül Öden ve Mert Fırat’ın başrollerinde yer aldığı Serçe Sarayı’nda Sinem karakteri ile devam etmiştir.

Ardından Ay Yapım imzalı Bana Sevmeyi Anlat dizisinde Eylül, Rüya dizisinde canlandırdığı Cemre karakterine hayat vermiştir.

Kendisinin daha büyük bir kitleye ulaştıran, başrollerinde usta oyuncu Perihan Savaş, Ercan Kesal, Aras Bulut İynemli ve Rıza Kocaoğlu gibi önemli isimlerin bulunduğu Ay Yapım’ın fenomen dizilerinden Çukur ile içinde bulunduğu set ortamını bir okul olarak tanımlamıştır. Dizinin ikinci sezonunda Akşın Koçovalı karakteriyle gösterdiği oyunculuk takdir topladı.

Çukur’dan sonra Netflix’in ilk Türk orijinal dizisi olan Hakan: Muhafız’da Aylin Erman karakterine hayat vererek ününü yurtdışına taşıdı. 2019’da Erdal Özyağcılar, Erkan Avcı gibi başarılı oyuncularla beraber Şampiyon’un kadrosuna katıldı.

2021 yılında dijital içerik platformu olan Gain’in orijinal dizisi Terapist’te Özlem Narin karakterini canlandırdı.

Son olarak FOX’ta yayınlanan Masumiyet dizisinde Ela Yüksel karakterini canlandırmaktadır.

2011 – Bir Çocuk Sevdim (Merve) (TV Dizisi)
2013 – Gönül Hırsızı (TV Dizisi)
2014 – Benim Adım Gültepe (Nurten) (TV Dizisi)
2015 – Serçe Sarayı (Sinem) (TV Dizisi)
2016 – Bana Sevmeyi Anlat (Eylül) (TV Dizisi)
2017-2018 – Çukur (Akşın) (TV Dizisi)

MASUMİYET’İN ELA’SI KİMDİR?

Bahar’ın 19 yaşındaki kızı. Lise bitmiş, üniversite heyecanı başlamış. Her şeyi yapabileceğine inandığı, her yöne sapmak istediği yaşta. Yolun eeeen başında… Tipik bir Z kuşağı mensubu. Bir tıkla dünyayı değiştiririm derken olmayacak bir aşkla koşup kendi dünyası değişecek.

İLAYDA ALİŞAN ALDIĞI ÖDÜLLER

İlayda Alişan 46. Pantene Altın Kelebek Ödülleri’nin “Yıldızı Parlayanlar” kategorisinde bu yıl ödüle layık görüldü.

İLAYDA ALİŞAN İÇİN YAPILAN YORUMLAR

İlayda Alişan kaç yaşında, nereli, eğitimi ne, kardeşi var mı? İlayda Alişan kaç yaşında, nereli, eğitimi ne, kardeşi var mı? İlayda Alişan kaç yaşında, nereli, eğitimi ne, kardeşi var mı? İlayda Alişan kaç yaşında, nereli, eğitimi ne, kardeşi var mı? İlayda Alişan kaç yaşında, nereli, eğitimi ne, kardeşi var mı? İlayda Alişan kaç yaşında, nereli, eğitimi ne, kardeşi var mı?

yılın en popüler dizisi çukur’un akşın’ı. masum, saf ve çok güzel bir kadın.

rüya dizisinde 5 dk gördüm güzelliği buyuleyici allah sahibine bagislasin

net olarak shameless karen. benzeri falan değil, kendisi.

İlayda Alişan hakkında merak edilen soruların cevapları. Peki aslen nereli? kaç yaşında? boyu, kilosu kaç? evli mi? Hangi sinema ve dizilerde oynadı? Kısaca hayatı ve biyografisi.

O kadar içten oynuyorsunki iyiki sen

İLAYDA ALİŞAN FOFOTĞRAFLARI

İlayda Alişan kaç yaşında, nereli, eğitimi ne, kardeşi var mı? İlayda Alişan kaç yaşında, nereli, eğitimi ne, kardeşi var mı?İlayda Alişan kaç yaşında, nereli, eğitimi ne, kardeşi var mı? İlayda Alişan kaç yaşında, nereli, eğitimi ne, kardeşi var mı? İlayda Alişan kaç yaşında, nereli, eğitimi ne, kardeşi var mı? İlayda Alişan kaç yaşında, nereli, eğitimi ne, kardeşi var mı? İlayda Alişan kaç yaşında, nereli, eğitimi ne, kardeşi var mı? İlayda Alişan kaç yaşında, nereli, eğitimi ne, kardeşi var mı? İlayda Alişan kaç yaşında, nereli, eğitimi ne, kardeşi var mı? İlayda Alişan kaç yaşında, nereli, eğitimi ne, kardeşi var mı? İlayda Alişan kaç yaşında, nereli, eğitimi ne, kardeşi var mı? İlayda Alişan kaç yaşında, nereli, eğitimi ne, kardeşi var mı? İlayda Alişan kaç yaşında, nereli, eğitimi ne, kardeşi var mı? İlayda Alişan kaç yaşında, nereli, eğitimi ne, kardeşi var mı? İlayda Alişan kaç yaşında, nereli, eğitimi ne, kardeşi var mı? İlayda Alişan kaç yaşında, nereli, eğitimi ne, kardeşi var mı? İlayda Alişan kaç yaşında, nereli, eğitimi ne, kardeşi var mı? İlayda Alişan kaç yaşında, nereli, eğitimi ne, kardeşi var mı?

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.