adplus-dvertising

İlaç almak için evden çıkan Yasemin’den 26 gündür haber yok

Antalya’da ilaç almak için eczaneye gideceğini belirten 32 yaşındaki Yasemin Tuna, sanki sırra kadem basarak ortadan kayboldu. 26 gündür kızından haber alamayan üzüntülü anne, gözyaşları arasında kızından kalan fotoğraflara bakarak bir an önce evladının bulunmasını istedi.
Takip et
İlaç almak için evden çıkan Yasemin’den 26 gündür haber yok
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Kepez ilçesi Yeşilırmak Caddesi üstünde ailesi ile beraber yaşayan 32 yaşındaki Yasemin Tuna, 7 Temmuz günü ilaç almak için eczaneye gideceğini belirterek evden ayrıldı. Tuna, annesi ve kardeşiyle yaşadığı evine bir daha dönmedi. Yanına aldığı bir miktar para, altın ve kimliği ile sanki sırra kadem basan Yasemin Tuna’nın annesi Hatice Tuna, kızından gelecek müjdeli bir haber bekliyor. Acılı anne kızının fotoğraflarını öperek teselli buluyor.

İlaç almak için evden çıkan Yasemin’den 26 gündür haber yok

“Çocuğum hayatta mı belli değil”

Yaşadıklarını üzüntülü biçimde anlatan anne Hatice Tuna (52), “Kızım rahatsızdı. Eczaneye gidiyorum diye evden çıktı. 3 haftadır yok. Lütfen gören bilen varsa haber etsin. Kızım evladım seni çok özledim. 3 haftadır hasta yatıyorum. Emniyette arıyor. Kızım beni duyuyorsan geri gel. Artık yaşamından endişe ediyorum. Büyüklerimden de destek bekliyorum. Çocuğum hayatta mı belli değil. Yanında telefonunu da götürmedi. Hiçbir bağlantı kuramadım. Antalya karış karış dolandım. Artık dayanacak gücüm kalmadı. İlaçlar ile ayakta duruyorum. Yardımcı olun bana. Bayramımız da zehir oldu. Kızım sesimi duyuyorsan lütfen dön” diye kızının bulunması için yardım istedi.

İlaç almak için evden çıkan Yasemin’den 26 gündür haber yok

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.