İkranur nasıl, neden öldü? İlk otopsi raporunun sonucu açıklandı

Giresun'un Bulancak ilçesinde 5 gün önce kaybolan ve dün öğleden sonra cansız bedeni evine 7 km mesafede dere içinde bulunan 7 yaşındaki İkranur Tirsi'nin ilk otopsi raporuna göre derede boğularak öldüğü belirlendi. Küçük kızın boğulduğu deredeki su seviyesinin çok düşük olması, üzerindeki elbiselerinde derede sürüklenme ibaresinin olmaması minik kızın derede birileri tarafından boğulduğu şüphesi uyandırıyor.

İlçenin İcilli köyünde 5 gün önce sığır otlatmakta olan amcasının yanına gitmek için arkadaşlarından ayrılan ve bir daha kendisinden haber alınamayan İkranur Tirsi’nin (7) cansız bedenine dün saat 14.00 sıralarında evinden 7 km uzaklıkta Adaköy Deresi kenarında bulundu.


Olay yerinde yapılan ilk araştırmada küçük kızın üstündeki elbiselerde hiçbir yıpranma ve yırtık belirlenemezken, kulağındaki küpe ve ayakkabılarının dahi üstünde olduğu tespit edildi.

İkranur nasıl, neden öldü? İlk otopsi raporunun sonucu açıklandı

İkranur Tirsi’nin cenazesi otopsi için Trabzon Adli Tıp Kurumu’na kaldırılırken, yapılan ilk otopsisinde minik kızın ölümünde travmatik hiçbir bulguya rastlanılamazken, ciğerlerinde su dolması neticesi yani boğularak öldüğü tespit edildi.

İkranur nasıl, neden öldü? İlk otopsi raporunun sonucu açıklandı

Güvenlik kuvvetleri, Tirsi’nin cesedinin çürümeye evrilmesinden dolayı kaybolduğu günden itibaren öldüğü, küçük kızın boğulduğu deredeki su seviyesinin çok düşük olması, üstündeki elbiselerinde derede sürüklenme ibaresinin olmaması sebebiyle minik kızın derede birileri tarafından boğulduğu şüphesi üstünde duruyor.


İkranur nasıl, neden öldü? İlk otopsi raporunun sonucu açıklandı

Öte yandan İkranur Tirsi’nin bugün İcilli köyündeki aile mezarlığında öğleden sonra toprağa verileceği öğrenildi.

Haber Etiketleri

'Cevap kağıdım sosyal mesafeyi korudu' diyen öğrenci herkesi güldürdü

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı