İkiz kardeşini kalbinden bıçakladı

Amerika’da kıskançlık yüzünden ikiz kardeşini öldüren genç kadın, tutuklanarak ceza evine gönderildi.

Amerika Camden’de bir ikiz kardeş arasında çıkan tartışma ölümle sonuçlandı. Evli ve 1 çocuk annesi Amanda, ikiz  kardeşi Anna’yı bıçaklayarak öldürdü. Anna’yı devre dışı bırakarak sevgilisinden uzaklaştırmaya çalışan Amanda, kız kardeşi ile tartışmaya başladı. Tartışmanın büyümesi ile sokağa taşan kavgaya çevredekiler tarafından son verilmek istendi. Kavga anında ikiz kardeşini göğsünden bıçaklayan Amanda, polis ekipleri tarafından tutuklandı.

Tutuklanan Amanda, polisin bir çok kez yaptığı sorguda kardeşini öldürdüğü suçunu kabul etmedi. Sorguda çelişkili cevaplar veren Amanda, daha sonra suçunu itiraf etti.  İkiz kardeşinin 3 yıllık sevgilisine aşık olan Amanda, kız kardeşini önünde engel olarak gördüğü için öldürdüğünü itiraf etti.

HAKİM KEFALETİ GERİ ÇEVİRDİ

Ailede çok sevilen 2 çocuk annesi Anna’nın ölümü ise  herkesi yasa boğdu. Pişman olduğunu dile getiren katil kardeş, birlikte büyüdüğü kardeşine yaptıklarını anlık krizle ve bilinçsizce gerçekleştirdiğini söylese de hakim Amanda’nın tutuklu yargılanması kararına vardı. Kıskançlık krizine engel olmadığını dile getiren Amanda, kefaletle serbest kalmak istese de hakim bu isteği geri çevirdi.

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı