adplus-dvertising

İkimizin Yerine Dizisinde Düğün Var! Evlendiler…

Kanal 7'nin sevilen dizisi 'İkimizin yerine'de düğün telaşı var. Dizinin hayranları yeni bölümü sabırsızlıkla bekliyor.
Takip et
İkimizin Yerine Dizisinde Düğün Var! Evlendiler…
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

İkimizin yerine dizisinin bugün yayınlanacak 388. bölümü izleyenleri ekran başına kitleyecek. Sanchi ve Vivek yaşanan tüm zorluklara rağmen güzel bir düğün ile evlenecek. İkilinin birbirlerine olan sevgileri, yaşadıkları tüm problemleri aşmasına yardım eder. Görkemli bir düğün ile evlenecek olan Sanchi ve Vivek’in mutluluklarına şahit olacaksınız.

İkimizin Yerine Dizisinde Düğün Var! Evlendiler…

Bu düğün ile birlikte Sanchi’nin yüzü uzun bir süre sonra gülmeye başlar. Vivek Sanchi için ailesine karşısına dikilir ve istenmeyen gelen olarak ilan edilen Sanchi’nin yanında durarak en büyük destekçisi olur.

Anandi de Sanchi’nin mutluluğuna çok sevinir fakat onun büyük bir aileden mahrum kalmasına üzüldüğünü söyler. Düğün günü Sanchi ise Sural yüzünden yaşadığı kötü durumun etkisinde kalır. İzleyenlerin kafasında da ‘Sanchi, Vivek’e uyum sağlayabilecek mi?’ sorusu var.

Çocuk yaşta evlenen genç bir kızın zorluklarla geçen hayatını konu alan dizi ‘İkimizin Yerin’ her gün saat 16:10’da Kanal 7 ekranlarında yayınlanıyor. Dizinin uyarlandığı Hindistan’daki adı ise Balika Vadhu (İkimizin Yerine)

Oyuncular:

Avinash Mukherjee, Toral Rasputra, Pratyusha Banerjee, Avika Gor, Surekha Sikri, Vibha Anand, Janvi Chheda, Shashank Vyas, Shashank Vyas, Smita Bansal, Vimarsh Roshan, Neha Marda, Saptrishi Ghosh, Mahima Makwana

Yönetmen:

Sidharth Sengupta, Pradeep Yadav

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.