İki Yarışmacı Canlı Yayında Birlikte Oldu

Skandallar ülkesi İngiltere'de gündemden düşmeyen Aşk Adası isimli yarışmada, partneri ile ilişkiye giren Molly-Mae-Hague isimli kadın yarışmacı, adını herkese duyurdu.

İki Yarışmacı Canlı Yayında Birlikte Oldu
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

İngiltere Aşk Adası isimli yarışmadaki skandalla çalkalanıyor. Aynı anda Türkiye dahil birçok ülkede yayınlanan yarışmada Molly-Mae-Hague isimli kadın yarışmacı, kameralar kayıttayken partneri ile ilişkiye girdi. Büyük yankı uyandıran olay sonrası yarışmanın reytinglerinde patlama oldu.

Molly-Mae-Hague… Aşk Adası yarışmasının kadın yarışmacılarından biri. Diğer kadın yarışmacılar gibi o da rakiplerini saf dışı bırakarak birincilik ipini göğüslemek istiyor. Ancak imza attığı son hareket, onu bir anda dünya gündemine oturttu. Tommy Fury isimli erkek yarışmacı ile kameraların kayıtta olduğu esnada ilişkiye giren kadın yarışmacının videoları, dünya genelinde yayın yapan birçok haber sitesi tarafından okurlarına servis edildi.

İKİ TARAF DA DURUMDAN MEMNUN

Bu skandal bir bakıma iki tarafın da işine geldi. Artan reytingler yapım şirketini, çıkan haberler de kadın yarışmacıyı memnun etti. Yarışmaya katıldığında 200 bine yakın takipçisi olan Molly-Mae-Hague, imza attığı skandal sonrası bir milyonun üzerinde takipçi sayısına ulaştı. İngiltere’de bazı kesimler, skandal sonrası kanala yönelik ağır bir yaptırım uygulanmasını istiyor. Ancak bununla ilgili skandalın üzerinden günler geçmesine rağmen herhangi bir adım atılmış değil. Önümüzdeki günlerin yarışma ve yarışmacılar için nelere gebe olduğu ise bilinmiyor. Hep beraber bekleyip göreceğiz.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.