adplus-dvertising

İki Kardeş Kocalarına Not Bırakıp Kaçtılar

Kütahya’da evli olan iki kız kardeş, kocalarına notlar bırakarak evlerini terk ettiler. Kaçırıldıkları ihtimaline karşı polis arama çalışması başlattı.
Takip et
İki Kardeş Kocalarına Not Bırakıp Kaçtılar
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Kütahya’da biri 4 yıllık, diğeri 1 yıllık evli olan iki kız kardeş, eşlerine not bırakarak evlerini terk ettiler. Kardeşlerin bulunabilmesi için polis ekipleri arama çalışması başlattı.

Kütahya’da 4 yıllık evli olan 22 yaşındaki Ayşen Daşgın ve 1 yıllık evli olan 18 yaşındaki Reyhan Keçiş, evlerini terk etti. Kocalarına ‘Benimle ilgilenmedin kahvelere gittin. Evlilik buraya kadar’ ve ‘Gittiğin işten dolayı değiştin. Seni istemiyorum’ yazılı notlar bırakarak ortadan kaybolan iki kardeş için polis ekiplerince arama başlatıldı.

“ÇOCUKLARIM BULUNSUN”

Öğlen saat 12:00 sularında evlerinden çıktıkları belirlenen kardeşlerden bir daha haber alınamadı. İki kız kardeşin ailesi ve eşleri durumu polise bildirdi. Kızların annesi 41 yaşındaki Hamiyet Kaba, çocuklarının bulunmasını istedi. Kaba, “Eşimi 15 yıl önce kaybettim. İki kızım şu an kayıp durumda. Çocuklarımın hiçbir sorunu yoktu. Kandırıldılar mı? Dolandırıldılar mı? Benim çocuklarım bulunsun” ifadelerini kullandı.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.